Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Міжнародні дебати в КМДШ

19.05.2019, 10:00 - 17:00

19 травня 2019 року в Креативній Міжнародній Дитячій Школі стартує шкільна олімпіада з англійської мови World Scholar’s Cup.

Олімпіада є міжнародним академічним змаганням, яке щорічно проходить в 40 країнах світу. Тут перевіряються не тільки володіння англійською мовою, але знання школярів в різних областях: літературі, мистецтві, музиці, соціальних науках і історії. Важливо й уміння виступати публічно – одна з секцій олімпіади присвячена дебатам.

У 2007 році в Кореї пройшов перший World Scholar’s Cup: невеликий регіональний турнір, а перший «глобальний» раунд відбувся через кілька тижнів, об’єднавши студентів з Кореї, Сінгапуру та США.
За словами засновника конкурсу Деніела Бердичівського, його головне завдання – не просто перевірити знання школярів, а навчити їх ефективно працювати в команді і мислити нестандартно.

Цього року World Scholar’s Cup пройде в Україні вже втретє. У минулому році наша команда також брала участь у дебатах та отримала неймовірні емоції від 2-денного турніру!

The World Scholar’s Cup – міжнародна спільнота майбутніх вчених і лідерів, яка сприяє виявленню своїх сильних сторін і навичок. Вона зосереджена на об’єднанні учнів з різних культур, щоб обговорити питання та ідеї, що стосуються сьогодення.

Для всіх, хто любить англійську мову – долучайтеся, реєстрація ще відкрита ▶ http://bit.ly/2Iz6wMK

Деталі

Дата:
19.05.2019
Час:
10:00 - 17:00
Подія Category:
Подія Tags:
,

Місце проведення

КМДШ
Ukraine + Google Map