Loading Події
Знайти Події

Перегляд по подіям

Майбутні Події › КМДШ_Київ

Події List Navigation

Жовтень 2019
Фестиваль позаземних культур. КМДШ_Weekend
Жовтень 19, 11:00 - 17:00
КМДШ, Ukraine

🚀 Чи мріяли ви коли-небудь потрапити на міжгалактичне свято? З КМДШ_Weekend мрії стають реальністю! 19 жовтня, у суботу ми розпочинаємо підготовку до нашого феєричного закриття першого блоку: готуємо декорації, костюми, іншопланетні танці та ще космічну безкінечність цікавого! А вже 26 жовтня, на вечірці, ми зустрінемося з дивними істотами, відчуємо драйв космічних занять, отримаємо ульотні фото та запалимо всі зірки на міжгалактиній вечірці!

Осінній табір “Люди у Чорному”
Жовтень 28 - Листопад 1

Агов, фанати нереальних пригод! Чи чули ви коли-небудь про “Людей в Чорному”? Впевнені, що тільки з кіно! ГОТОВІ? Тепер, ми за межею реального: Люди в Чорному у КМДШ_Camps!  Запрошуємо дітей від 5 до 15 років драйвово та з користю провести час на осінніх канікулах від КМДШ у Києві та Львові!

Листопад 2019
Життя: Початок. КМДШ_Weekend
Листопад 2, 10:00 - 17:00

Мрієте знайти машину часу та дізнатися, яким був світ мільйон років тому назад? Разом із дітьми 5-12 років вирушаємо у мандрівку сторіччями на новому курсі “Величні секрети доісторичних епох” разом з КМДШ_Weekend!⭐ Що було, коли нічого не було? Запрошуємо усіх відправитися у експедицію з дослідження Землі. Ми проїдемося по континентах, що рухалися один назустріч одному, зустрінемося з динозаврами, зануримося в океани, наповнені найдивовижнішими формами життя, відчуємо холод льодовикового періоду і дізнаємося, яким потужним може бути астероїд!🌠

Життя в Юрський період: іхтіозаври. КМДШ_Weekend
Листопад 9, 10:00 - 17:00

Блукати парком Юрського періоду може бути дуже захопливо! А зануритися у безодню доісторичних водойм ще цікавіше! У цю суботу ми дізнаємося про морських гігантів доїсторичних часів, та розшукаємо справжніх рибоящурів у сучасному світі.

Птерозаври Ver 1.0. КМДШ_Weekend
Листопад 16, 10:00 - 17:00

Запрошуємо фанатів динозаврів дізнатися, що з’явилося першим – яйце чи динозавр, хто був пращуром півня, з якою швидкістю бігав тираннозавр, що спільного між китом і оленем та вороною і динозавром? Зануримося у справжні археологічні розкопки та дослідимо справжні скам’янілості.   ✅РЕЄСТРАЦІЯ, Київ, (кожної суботи з 11:00 до 17:00): http://bit.ly/2oSWeyr вул. Голосіївська, 13Г ✅РЕЄСТРАЦІЯ, Львів, (кожної суботи з 10:00 до 16:00): http://bit.ly/2pIvwcB вул.Героїв Крут, 1В  

Містер Лінк та справа про еволюцію. КМДШ_Weekend
Листопад 23, 10:00 - 17:00

Мрієте знайти машину часу та дізнатися, яким був світ мільйон років тому назад? Разом із дітьми 5-12 років вирушаємо у мандрівку сторіччями на новому курсі “Величні секрети доісторичних епох” разом з КМДШ_Weekend!⭐ Настає момент коли кожна дитина починає цікавитися: чому ми саме такі, які ми є? Чому у нас такі руки та саме 5 пальців? Чому маємо 32 зуба? Чому від холоду наша шкіра стає “гусячою”? А чи знали ви, що наш копчик колись був хвостом, а будова нашого вуха…

Доісторичні часи: інструкція з виживання. КМДШ_Weekend
Листопад 30, 10:00 - 17:00

  Як добути вогонь без сірника? Як вполювати мамонта без рушниці? Як захистити себе від холоду, дощу та хижих звірів? І як передати ці всі навички наступним поколінням? Всі “лайфхаки” з виживання в диких умовах від первісної людини цієї суботи в КМДШ Weekend!

Грудень 2019
Загублені цивілізації людства. КМДШ_Weekend
Грудень 7, 10:00 - 17:00

Цієї суботи на нас чекає дивовижна подорож у пошуках втраченого континенту: загадкової підводної Атлантиди. Ми познайомимося з теоріями існування цієї цивілізації, з її легендами та міфами. Пофантазуємо, як саме виглядали атланти, їх дивовижні житла та транспорт. Також створимо модель Атлантиди та відправимося на квест за магічними кристалами.  

EMAC: early man art & creativity. КМДШ_Weekend
Грудень 21, 10:00 - 17:00

Мрієте знайти машину часу та дізнатися, яким був світ мільйон років тому назад? Разом із дітьми 5-12 років вирушаємо у мандрівку сторіччями на новому курсі “Величні секрети доісторичних епох” разом з КМДШ_Weekend!⭐   Цієї суботи ми познайомимося з найдавнішим мистецтвом нашої планети та дізнаємося як, з чого і що саме творили та креативили на початку історії та спробуємо свої сили в створенні шедеврів первісного мистецтва.

+ Export Events