Loading Події
Знайти Події

Перегляд по подіям

Майбутні Події › Школа вихідного дня

Події List Navigation

Грудень 2019
Доісторичні генії та їх відкриття, КМДШ_Weekend
Грудень 14, 10:00 - 17:00

Чи ви знали, що човен винайшли ще в Кам’яному віці? А знахідки перших кораблів з вітрилами датуються ще 5 століттям до нашої ери? А як людство взагалі змогло побудувати давньоєгипетські піраміди? Цікаво? Тоді чекаємо вас на знайомство з винаходами доісторичних часів!

EMAC: early man art & creativity. КМДШ_Weekend
Грудень 21, 10:00 - 17:00

Мрієте знайти машину часу та дізнатися, яким був світ мільйон років тому назад? Разом із дітьми 5-12 років вирушаємо у мандрівку сторіччями на новому курсі “Величні секрети доісторичних епох” разом з КМДШ_Weekend!⭐   Цієї суботи ми познайомимося з найдавнішим мистецтвом нашої планети та дізнаємося як, з чого і що саме творили та креативили на початку історії та спробуємо свої сили в створенні шедеврів первісного мистецтва.

Січень 2020
В гостях у мініпутів або подорож у царство рослин. КМДШ_Weekend
11.01.2020, 10:00 - 17:00

Запрошуємо у захопливу мандрівку на пошуки того, що, на перший погляд заховалося у великому та живому лісі!🌿 Цього вікенду діти дізнаються про надзвичайні таємниці та історії зі світу ботаніки, про крихітні водорості та неймовірні рослини-хижаки!🍀 Дізнаємося, що таке рослини-прилипали та рослини-будинки, рослини-велетні та де росте магічна мандрагора зі світу Гаррі Поттера. Також дізнаемося про лікарські рослини та технологію виготовлення натурального чаю. А ще спробуємо зробити оптичні ілюзії та подивимося у мікроскоп!

Зоотрополіс: місія нездійсненна, КМДШ_Weekend
18.01.2020, 10:00 - 17:00

Цього вікенду ми влаштуємо справжнісінький Pet Day!🐶🐱 У КМДШат буде нагода познайомитися із найпопулярнішими героями тваринного світу. Ми вивчимо мову котів та собак, дізнаємося про тварин-рятівників та правильний догляд за домашніми улюбленцями. А також ми вивчимо професію кінолога, грумера та дізнаємося, як стати нянею для панди!

Лекції доктора Франкенштейна V.1, КМДШ_Weekend
25.01.2020, 10:00 - 17:00

Вже цієї суботи на дітей чекають дивовижні пригоди всередині тіла людини!👤 Ми дізнаємося, які невидимі процеси відбуваються всередині тіла, дослідимо структуру гігантського скелета, пізнаємо, як ваше серце качає кров та подивимося, що відбувається із їжею, яку ви їсте🤓 А також – захопливі ігри та творчі завдання, які допоможуть дитині краще зрозуміти, як влаштоване людське тіло і зроблять подорож неймовірно захоплюючим!

Лютий 2020
Лекції доктора Франкенштейна V.2, КМДШ_Weekend
01.02.2020, 10:00 - 17:00

Вже цієї суботи на дітей чекають дивовижні пригоди всередині тіла людини!👂 Ми дізнаємося: Що відбувається з їжею, коли ми їмо. Чому кров червона? Навіщо нам волосся і зуби? Як ми дихаємо, говоримо і ходимо? Також ми пройдемо захопливі ігри та творчі завдання, щоб ще краще зрозуміти, як ми влаштовані

Мегамозок: всесвіт всередині, КМДШ_Weekend
08.02.2020, 10:00 - 17:00

А ви знали, що ваш мозок – СУПЕР ЗІРКА?🧠 Вже цієї суботи діти дізнаються, як використовувати його на повну! Ми дізнаємося, як працює мозок, де «зберігається» пам’ять та що таке емоційний інтелект. А потім ми розкриємо таємниці швидкого запам’ятовування інформації та візьмемо участь в мозковому турнірі!

Як з’їсти звук та намалювати смак? КМДШ_Weekend
15.02.2020, 10:00 - 17:00

Як з’їсти звук та намалювати смак?🤔 Цієї суботи на нас чекає неймовірне занурення у внутрішній світ яскравої палітри відчуттів та вражень! Ми познайомимося із яскравими представниками “абстрактного експресіонізму” в живописі, скульптурі, архітектурі, надихнувшись їх творами, ми створимо свої шедеври.

Політ драконів: у пошуках величних секретів Азії, КМДШ_Weekend
29.02.2020, 10:00 - 17:00

А що заховано за Китайською стіною?🇨🇳 Світ Драконів – це міф чи реальна історія? Вже цієї суботи помандруємо на інший кінець світу – у світ екзотики та таємниць. Ми дізнаємося про культуру, кулінарні лайфхаки, аніме та бойові мистецтва азійських країн🐉 ✅

+ Export Events