Loading Події
Знайти Події

Перегляд по подіям

Майбутні Події

Події List Navigation

Вересень 2019
Aliens wanted. КМДШ_Weekend Київ та Львів
Вересень 28, 11:00 - 17:00

Вікенд допоможе розкрити питання чи існує життя на інших планетах та які вони іншопланетяни???

Жовтень 2019
Місія «Enterprise»: невагомість у дії. КМДШ_Weekend Київ та Львів
Жовтень 5, 11:00 - 17:00

🚀КМДШ_Weekend запрошує дітей від 5 до 12 років у неймовірну мандрівку мільйонами нових світів у проекті «Космос: Загублені світи». 👀 Дізнайтеся, що таке “Вулканський салют” та які є історії про найвизначніші висадки на поверхню місяця!

Незвідані світи Марвел. КМДШ_Weekend Київ та Львів
Жовтень 12, 11:00 - 17:00

🚀 На вас чекає крутезне дослідження Марвел Всесвіту. Ми проведемо супергеройське розслідування всіх найяскравіших зірок коміксів та фільмів Марвел та дослідимо, що є міфом у їх образах, а що взято з реальності?

Фестиваль позаземних культур. КМДШ_Weekend Київ та Львів
Жовтень 19, 11:00 - 17:00
КМДШ, Ukraine

🚀 Чи мріяли ви коли-небудь потрапити на міжгалактичне свято? З КМДШ_Weekend мрії стають реальністю! 19 жовтня, у суботу ми розпочинаємо підготовку до нашого феєричного закриття першого блоку: готуємо декорації, костюми, іншопланетні танці та ще космічну безкінечність цікавого! А вже 26 жовтня, на вечірці, ми зустрінемося з дивними істотами, відчуємо драйв космічних занять, отримаємо ульотні фото та запалимо всі зірки на міжгалактиній вечірці!

Проектно-інтелектуальний денний табір “Люди у Чорному” у Києві та Львові!
Жовтень 28 - Листопад 1

Агов, фанати нереальних пригод! Чи чули ви коли-небудь про “Людей в Чорному”? Впевнені, що тільки з кіно! ГОТОВІ? Тепер, ми за межею реального: Люди в Чорному у КМДШ_Camps!  Запрошуємо дітей від 5 до 15 років драйвово та з користю провести час на осінніх канікулах від КМДШ у Києві та Львові!

+ Export Events