Loading Події
Знайти Події

Перегляд по подіям

Минулі Події

Березень 2019

Майстер-клас “Вчителі-маяки. Як ними стати?”

Березень 12, 17:00 - 19:00

Як корабель, блукаючий в безмежних просторах океану, шукає світло маяка. Так і дитина шукає вірний шлях в інформаційному просторі сучасного світу.

Школа вихідного дня_Львів. LandART

Березень 16, 08:00 - 17:00

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у “WHAT a WONDERFUL ART”. Цього разу діти від 5 до 12 років познайомляться із напрямком мистецтва – LandArt та художником Енді Голдсуорті, навчимось фотографувати природу та створювати чарівні природні інсталяції, а ще створимо кристалічний landscape.

Школа вихідного дня_Київ. Українські легенди

Березень 16, 11:00 - 17:00

Віталій та Володимир Кличко, Іван Піддубний, Ігор Сікорський, Олександр Архипенко, Білл Титла – вже у березні у #КМДШ_Weekend

Майстер-клас “Аудіовізуальні джерела для формування учнівських компетентностей”

Березень 16, 11:00 - 13:00

Як зробити урок ефективним? Потрібно звертати увагу на особливості сприйняття дітьми інформації, навіщо вона їм потрібна, які компетенції формує, яке практичне значення має.

Відчуттєвий перформанс “Слухай і побачиш”

Березень 16, 13:30 - Березень 23, 14:30

Запрошуємо стати учасниками дійства, яке розширює світогляд, додає нових горизонтів відчуттів, сприяє ментальному розвитку особистості. Серед безлічі доріг, стежок, сотні годин, мільйонів секунд так важко часом буває зупинитись і обрати свій шлях, так складно НЕ бачити зайвих поворотів, чужих поглядів, високих перепон… В такий час закрий очі і послухай, про що говорить тобі твоє єство. Відчуємо слово на дотик…

Історична майстерка “Ігри, у які грають історики”

Березень 19, 17:00 - 19:00

Як проходять Ваші уроки історії? Сучасних дітей вже давно не цікавить звичайне перечитування параграфів та перекази біля дошки.

Майстер-клас “Удосконалення навичок 4К+Д через психолого-синергетичні уроки”

Березень 21, 17:00 - 19:00

ПСИХОЛОГІЯ. Як її інтегрувати у навчальний процес? Як поєднати з різними предметами? І, взагалі, навіщо вона потрібна на уроках?

Школа вихідного дня_Львів. ScienceArt

Березень 23, 10:00 - 16:00

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у “WHAT a WONDERFUL ART”. Цього разу діти від 5 до 12 років дізнаються, що приховували Жуль Верн, Леонардо да Вінчі , Семюел Морзе. Дослідимо, якими якостями володіють science -художники. А ще, запросимо всіх друзів на святкове завершення блоку!

Майстер-клас про інтеграцію української мови та літератури

Березень 23, 10:30 - 12:30

“Два коти в одному мішку (не) помиряться” Про інтеграцію української мови та літератури: разом, окремо чи через дефіс. То як же?

Школа вихідного дня_Київ. Генії перевтілень

Березень 23, 11:00 - 17:00

Чарлі Чаплін, Джонні Депп та Джекі Чан або історії успіху улюблених акторів – вже у березні у #КМДШ_Weekend.

+ Export Events