Фестиваль короткометражного кіно в КМДШ_Київ

Фестиваль короткометражного кіно в КМДШ_Київ

Наші шкільні «кінокомпанії» готові конкурувати навіть з Walt Disney Pictures! 😊 На початку тижня у КМДШ_Київ стартував відео-челендж: шляхом жеребкування кожен клас отримав тему і жанр та протягом п’яти днів команди створювали свої відео шедеври. У процесі потрібно було спробувати себе у ролях звукорежисера, звукооператора, актора, продюсера, відеохудожника та навіть дизайнера. По всій школі можна було спостерігати знімальні процеси.

Презентація відеоробіт

Майже як на Каннському кінофестивалі, тільки без червоної доріжки. 😊 Діти презентували свої відеороботи: затишна атмосфера, ароматний попкорн, повна зала гостей та суцільний позитив. КМДШата презентували науково-публіцистичні, художні, документальні фільми та навіть фільм жахів відзняли. Деякі фільми висвітлювали серйозні соціальні проблеми людства – забруднення навколишнього середовища, соціальна безпека дітей тощо. Кожна з команд відповідально та креативно підійшла до завдання.

Фестиваль проходив у школі вперше. Щасливі, що за допомогою таких проектів можемо розкривати безмежні таланти наших учнів.

Далі буде…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.