Фільми та мультики про Космос для дітей

Фільми та мультики про Космос для дітей

Навчатись добру, відповідальному ставленню до планети, справжній дружбі можна різними способами. Одним із них є перегляд добрих та повчальних фільмів.

Пропонуємо підбірку зворушливих стрічок про Космос, що мають пізнавальний та виховний характер.  😉

1. «Інопланетянин», 1982 (США), 4 премії «Оскар»

Одного разу на Землю прилітає науково-дослідницька група інопланетян. Спеціалісти NASA помічають наближення літаючої тарілки та вирішують спіймати хоча б одну з інопланетних істот. Працівники NASA не знають, що неземні гості мають добрі наміри.

Помітивши, що їм загрожує небезпека, гості вирішують повертатися. Вони так поспішають, що забувають одного зі своїх «колег». Яка ж доля чекає на бідну істоту?

Невдовзі хлопчик Еліот знаходить біля свого будинку дивне створіння і вирішує його прихистити. З цього моменту починається справжня дружба.

2. «Політ навігатора», 1986 (США)

Вісім років Девід знаходився в оточенні інопланетян. Коли хлопчик повернувся, він, як і раніше, виглядав 12-річним. Одночасно з поверненням підлітка у місті помічають появу НЛО. І не дивно, адже Девід став досвідченим космічним пілотом… Цікаво, куди цього разу відправиться космічний мандрівник на своєму кораблі?

3. «Білка і Стрілка: Місячні пригоди», 2013 (Росія)

Одного разу на Землі почали зникати предмети, що несуть велику цінність для людства. Якщо не зупинити ці загадкові зникнення, існування планети може бути під загрозою.

Кращі спеціалісти світу впевнені, що ці зникнення пов’язані з темною стороною Місяця, яка ще не була досліджена людьми. Кого ж відправити на космічні розслідування? Цю місію поклали на Білку та Стрілку, які після свого першого польоту в Космос стали відомими на весь світ. На друзів чекає багато таємниць та пригод.

4. «ВОЛЛ·І», 2008 (США)

Земля спорожніла, всі люди полетіли у Космос, залишився тільки маленький робот ВОЛЛ·І. Він вирішив старанно працювати, щоб очистити планету від сміття, що залишили люди. ВОЛЛ·І навіть не підозрює, що зовсім скоро космічний корабель принесе йому справжнього друга, з яким вони разом змінять відношення людей до своєї рідної планети. Неймовірно зворушлива стрічка вчить поважати місце, де ми живемо.

5. «Затура: Космічна пригода», 2005 (США)

Брати Уолтер і Денні знаходять у підвалі свого старого будинку гру під назвою «Затура». Через цю незвичайну гру брати потрапляють у космічний простір. Хлопці стають учасниками фантастичної подорожі з безліччю цікавих випробувань. Але що трапиться, якщо вони не встигнуть вчасно закінчити гру?…

Приємного перегляду!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.