Фільми для сімейного перегляду літніми вечорами

Фільми для сімейного перегляду літніми вечорами

Влаштувати сімейний перегляд фільму у саду, на терасі чи у парку – ну круто ж! Літні вечори у компанії рідних або друзів завжди зближують. Побільше сезонних ягід та фруктів, гамак, улюблений фільм – і можна так до ранку. Ка-ні-ку-ли!

Підбірка добрих кінокартин, що будуть цікаві як дітям, так і дорослим:

  1. «Поліанна», 2003

Фільм про те, як оптимізм заряджає та розтоплює серця найсуворіших людей. Дівчинка Поліанна переїжджає жити до тітоньки Поллі. Сувора тітка часто сварить дівчинку, нав’язує свої правила та не особливо лагідна до племінниці.

Не дивлячись на це, Поліанна завжди у гарному настрої, така маленька, але мудра дівчинка у всьому вміє знаходити плюси. З часом її оптимістичний запал починає перевиховувати і тітку. Що там, жителі містечка змінюються у кращу сторону…

  1. «Звуки музики», 1965

5 премій Оскар! У цьому фільмі прекрасне все – акторська гра, музика, неймовірні пейзажі австрійських гір.

Якось у родину барона фон Траппа влаштовується працювати гувернанткою дуже життєрадісна жінка Марія. Займатися вихованням сімох дітей – та ще халепа. Добрий характер, мудрість та музичний талант допомагають Марії знайти спільну мову з дітлахами, перевиховати їх та зробити добрішими.

  1. Мій домашній динозавр, 2008

На березі озера недалеко від дому маленький Ангус знаходить дивне яйце. Потай від матері та сестри хлопчик приносить яйце додому та ховає його у сараї. Доглядаючи за своєю знахідкою, Ангус чекає, коли ж з неї вилупиться дитинча.

Хлопчик навіть не підозрює, що це буде … динозаврик, який стане йому справжнім другом. Але чи вдасться маленькому Ангусу постійно переховувати динозавра та вберегти його від неприємностей?

  1. «Острів Нім», 2008

Разом зі своїм татом дівчинка Нім живе на маленькому віддаленому острові. Її друзі – ігуана Фред, морський лев Селкі та черепаха Чіка. Життя у тісному зв’язку з природою – що може бути краще.

Несподівано та загадково зникає батько дівчинки. Але Нім не розгублюється, а проявляє всю свою хоробрість, щоб розшукати тата. Тим більше, що їй на допомогу приходять старі та нові друзі.

  1. «Хористи», 2004

Музика здатна на дивовижні речі – вона виховує, змінює, перевтілює.

Фільм відображає нелегку реальність виховання підлітків. Франція, 1949 рік, початок відродження країни. Клемент Матьє, вчитель музики, влаштовується на роботу в інтернат з дуже суворими правилами. Добросердечний педагог не може адаптуватися до жорстких методів виховання підлітків, тому знаходить свій, «скрипковий» ключ до їх сердець…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.