КМДШ_story# 20. Мамине щастя

КМДШ_story# 20. Мамине щастя

Не прощаємося, а відпускаємо наших КМДШат гарно відпочити на літніх канікулах, щоб з новими силами зустрітися вже восени. Протягом року ми мали чудову можливість зазирнути за лаштунки шкільних процесів та життя чудових людей, які працюють та навчаються поруч. На завершення серії наших #кмдшstory публікуємо історію зі слів Яни Кушинської, про львівську сім’ю, яка живе разом із КМДШ з моменту відкриття школи, та готова ділитися своєю історією!

“Я – мама трьох дітей. Допоки наймолодша ходила до садочку, старшим-двійнятам, ми з чоловіком підшукували школу.

На початку червня 2016 року ми вже пройшли вступні тести в ту школу, яку обрали для наших дітей. Тести Валерія та Лука пройшли успішно ….але….дякуючи фейсбуку, в останній тиждень набору дітей до школи, ми дізналися про КМДШ. Я, не сумніваючись ні на хвилину, записала своїх дітей на співбесіду.

Я не могла повірити, що така школа, з таким сучасним та творчим підходом до навчанням, відкривалася у нас у Львові. Нас прийняли, а через три роки в цю школу почала ходити і наймолодша наша донька Емма.

КМДШ варта уваги свідомих батьків, які розуміють цінність освіти для дитини. У школі дітей навчають думати, ставити запитання, вирішувати відкриті задачі.

Я, мабуть, не перша з батьків, хто скаже, що дитина зранку біжить до школи з радістю, почувається у школі вільно, розуміє, що навчається не для дорослих, а для себе, зацікавлена. Мені дуже подобається онлайн-щоденник, у якому можна щодня глянути все, що відбувається за день у школі з коментарями від вчителів. Навчання у КМДШ побудоване за сучасними методиками. Завдяки хвильовим зануренням, що проходять щомісяця, діти пізнають різні напрямки соціальної, наукової та культурної діяльності. В кінці місяця захищають свої власні проєкти з цих тем. Моїм дітям до вподоби уроки англійської, математики, природи, Я-митець, Я-мандрівник….та і всі інші! Нарешті ми відійшли від радянських підходів, і даємо нашим дітям змінювати світ.

Дякуємо нашій найкращій вчительці у світі – Іванці. Вона створила дуже дружню атмосферу в класі. Вона вміє змотивувати та зацікавити дітей. Дякуємо за дуже цікаві та креативні виступи дітей – я постійно на них плачу…від радості та гордості плачу… Завжди з нетерпінням чекаю першого та останнього дзвоника….ці дні – це справжнє свято для всієї родини. Це завжди яскраво, цікаво та неординарно!

Також я хочу подякувати за організацію навчання під час карантину. Усі троє дітей були зайняті уроками, студіями, спортом…ще й мене долучали ))) Наші чотири роки з КМДШ пролетіли як мить….як приємна мить…яку будемо пам’ятати і діти, і ми-батьки…дякуємо вам всім… До зустрічі у новому креативному просторі КМДШ вже у вересні!”

*КМДШStory – cерія життєвих історій про талановитих людей, що творять майбутнє разом з КМДШ. Більше цікавих історій шукайте за хештегом #кмдшstory

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.