КМDШ ONLINE - освіта там, де ти!

Дистанційна освіта за українською програмою в будь-якій точці світу, що не поступається за якістю офлайн-формату навчання. Не ставимо дитинство та освіту на паузу!

Хочу навчатись онлайн

Переваги школи КМDШ ONLINE:

Якісна українська освіта в будь-якій точці світу
Навчальна програма, що містить всі необхідні предмети

▪️11-річна освітня експертиза
▪️Команда з понад 60 висококласних викладачів онлайн-школи та екстернату
▪️Сучасні методики та гейміфікація навчального процесу
▪️STUDY&LIFE Balance для учня
▪️Якісний та швидкий зворотний зв'язок
▪️Зручний та зрозумілий електронний щоденник School Today
▪️Державний документ про освіту
▪️Індивідуальні консультації та персональний ментор

 • ВАЖЛИВО!

  Пріоритет при зарахуванні, легка адаптація та швидкий перехід з формату онлайн до формату офлайн навчання в школах мережі КМDШ

 • ФОРМАТИ КМDШ ONLINE:

  1. REAL TIME – лише «живі» заняття з вчителем, жодних уроків «у попередньому запису»

  2. Екстернат – дистанційний формат навчання із самостійним опануванням учнями освітніх програм

Програми екстернату КМDШ:

"Basic"

Самостійне навчання з адаптивним графіком та заняттями у власному темпі. Перевірка тільки обов’язкових річних контрольних робіт. По завершенню курсу учень отримує документ про освіту держзразка.

"Basic Plus"

Самостійне навчання з вибудованою структурою за допомогою чеклістів проходження кожного курсу (короткий поурочний опис і покликання на матеріали, які потрібно вивчити). Доступ до курсу другої іноземної мови 5-11 кл. (іспанська, німецька, французька), інтерактивних освітніх матеріалів, навчальних ігор та моделей 3D. Надається підтримка куратора навчального процесу. Перевірка тільки обов’язкових річних контрольних робіт.
По завершенню курсу учень отримує документ про освіту держзразка.

"Play"

Самостійне навчання на освітній платформі з гейміфікацією, розробленими уроками та тестовими завданнями. Надається підтримка куратора навчального процесу. Перевірка засвоєних знань через тестування та виконання обов’язкових річних контрольних робіт.
По завершенню курсу учень отримує документ про освіту держзразка.

"Play Plus"

Самостійне навчання на освітній платформі з гейміфікацією, розробленими уроками та тестовими завданнями. Надається підтримка куратора навчального процесу. Перевірка засвоєних знань через тестування та виконання четвертних контрольних робіт.
По завершенню курсу учень отримує документ про освіту держзразка.

"Play Super"

Самостійне навчання на освітній платформі з гейміфікацією, розробленими уроками та тестовими завданнями. Творчі завдання: письмові та практичні роботи. Повноформатна підтримка куратора навчального процесу та допомога у дотримуванні індивідуальної траєкторії занять. Перевірка творчих завдань із детальним зворотним зв’язком від учителя, пряма комунікація з викладачами та звіт про успішність. Розвиток власного героя-аватара та змагання з іншими учнями на освітній платформі. Перевірка засвоєних знань через тестування та повну перевірку контрольних робіт.
По завершенню курсу учень отримує документ про освіту держзразка.

REAL TIME

Дистанційне навчання REAL TIME. Жодних уроків «у попередньому запису», лише «живі» заняття з вчителем. В онлайн-класах учні опановують більшість предметів освітньої програми. Лише предмети загальнорозвиткового та спортивного напрямку вивчаються самостійно. Здійснюється кураторський супровід учня із обов’язковим інтро тижня та постановкою академічних задач, аналізом відвідуваності та успішності.

Графік занять для початкової школи:
Понеділок – п’ятниця
З 10:00 до 13:00

Графік занять для середньої та старшої школи:
Понеділок – п’ятниця
З 10:00 до 15:00

Особливості дистанційного навчання в КМДШ:
• Уроки за розкладом проходять у форматі відеоконференції (додаток Teams) з учителем.
• Всі уроки записуються з подальшою можливістю їх перегляду.
• Кількість дітей у класі: 1-2 класи до 15 учнів; 3-11 класів до 18 учнів.
• Форма оцінювання: контрольні тести та письмові роботи.
• Поділ груп за рівнем володіння при вивченні іноземних мов.

Контроль якості навчання
Викладачі КМDШ-ONLINE використовують, як класичні методи перевірки:
• Письмові: диктант, письмовий показ розв'язання задачі письмовий захист своєї відповіді, показ ходу думок.
• Усне опитування під час уроку чи індивідуально
Так і інноваційні:
• Використання результатів автоматичної перевірки на онлайн-платформах
• Контроль виконаного об’єму завдань онлайн-платформи
Головним критерієм будь-якого формату є збереження прозорості перевірки знань учнів та зрозумілість критеріїв оцінювання.

 • Мотивація через зацікавленість

  Діти навчаються із задоволенням, коли їм цікаво. У онлайн-формату є величезні можливості користуватись головним інструментом дистанційного навчання – комп’ютерними технологіями. КМDШ ONLINE активно застосовує в навчальному процесі сучасні онлайн-платформи з різними типами матеріалів, тестів, завдань та уроків. Діти люблять все нове, де можна себе відчути себе залученим, проявити свої уміння. Творчі, креативні та нестандартні уроки мотивують учнів до навчання.

 • Довіра та відкритість

  Вчителі КМDШ ONLINE налагоджують та підтримують довірливі відносини з учнями, завдяки чому діти не бояться сказати вчителю, що чогось не зрозуміли і потребують пояснення або консультації. Вчитель – це ментор і наставник, а не суворий контролер.

 • Різноманітність освітніх підходів

  Проєктна робота - це комплексний, креативний підхід в організації навчання, який відкриває чудові можливості організовувати процес перевірки глибини та ширини знать якісно, і для вчителів, і для учнів. Під час виконання проєкту, учні застосовують всі набуті знання та навички.

 • Комунікація та спільнота

  Попри величезні відстані та різні часові пояси, КМDШ ONLINE – розвиває спільноту школи, зберігаючи атмосферу офлайн шкіл КМDШ. Управлінська команда та вчителі організовують кейс-дні до різних історичних подій та міжнародних свят, фокусуючись на патріотичному вихованні, побудові свідомої соціальної позиції учнів та обізнаності в сучасній історії. Протягом навчального року діти мають рефлексії в межах класу для того, щоб ближче познайомитися та порозумітися — ми прагнемо створити безпечний простір довіри для кожного учня.

 • Освіта, доступна кожному

  Навчатись в КМDШ ONLINE може кожен учень, який бажає. Перевірити чи підходить такий формат навчання саме вам, допоможуть пробні дні, під час яких родини знайомляться з нашими підходами, а вчителі - з дитиною. За результатами пробних днів ми визначаємо, чи варто дитині проходити подальше тестування. Тестування проводиться з метою планування подальшої траєкторії навчання учня.
  На екстернатну форму навчання ми зараховуємо учнів без пробних днів та тестування.

Відгуки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: