Підводимо підсумки. Досягнення учнів наших шкіл у першому семестрі

Підводимо підсумки. Досягнення учнів наших шкіл у першому семестрі

Передноворічний час – найкращий період, щоб зробити підсумки, поставити нові цілі та трішки помріяти. 😊

З ноткою гордості за наших учнів ділимося їх перемогами у першому семестрі навчального року 2018/2019. Та дякуємо тим, хто вів їх до цих перемог. Пишаємося вами!

Ще раз вітаємо Київ та Львів! Ви – молодці!

КИЇВ:

Євдокимова Андрія, учня 6 класу за III місце на VI Міській олімпіаді з математики для учнів 4-6 класів та за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Хмелько Єлизавету, ученицю 7 класу за ІІ місце на ІІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; за II місце на ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; за ІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІ місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Грицуту Анну, ученицю 6 класу за І місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за І місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Данилюк Юлію, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за І місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Бондарєву Софію, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІ місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Андрющенка Олександра, учня 10 класу за І місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Модягіна Руслана, учня 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Просоленко Мар’яну, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Маліновського Ярослава, учня 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Мартинюк Еріку, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Мирошниченко Ярославу, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Бородчука Данила, учня 8 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Безпалу Анну, ученицю 9 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Чернікову Софію, ученицю 9 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Соболєву Алісу, ученицю 10 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Панченко Софію, ученицю 10 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Гараніча Тараса, учня 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Насіковського Арсенія, учня 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Білицьку Валерію, ученицю 10 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Любченка Артема, учня 7 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Пуріш Дар’ю, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та за за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Рєзнікову Дар’ю, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

Єрмолаєву Катерину, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

Крижанівську Катерину, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

Лопатіну Олександру, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Курдидика Дмитра, учня 9 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Дробота Артема, учня 6 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Довгу Світлану, ученицю 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Слюсаренко Маргариту, ученицю 8 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Михайлову Марію, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Каленську Дар’ю, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

– ♥ –

В листопаді 2018 року учні 9-10 класів взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі в англомовному треці. Команда 10 класу у складі Панченко Софії, Маліновського Ярослава, Гайдамаки Софії посіла І місце, а збірна команда 9-10 класів у складі Безпалої Анни (9 клас), Дерек Міхаліни (9 клас) та Щербаня Нікіти (10 клас) – ІІ місце. Учениця 9 класу Безпала Анна була визнана кращим спікером турніру.

– ♥ –

В І семестрі учні взяли участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах:

* «Колосок-осінній – 2018-2019» – учні 2-5 класів
* «Кенгуру» – 2018-2019 Всеукраїнський етап – учні 2-6 класів
* «Бобер» 2018-2019 – учні 3-9 класів

– ♥ –

Також учні школи взяли участь у спортивних змаганнях. У футбольному турнірі серед приватних шкіл збірна команда 5-6 класів виборола перше місце, а збірна 7-8 класів посіла почесне третє місце.

– ♥ –

 

ЛЬВІВ:

Данила Черняка, учня 8 класу за I місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Олену Хому, ученицю 9 класу за I місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Данила Балахонова, учня 6 класу за III місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

– ♥ –

Також вітаємо переможців Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2018 – осіння сесія»:

Українська мова та література:

Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
Миколюк Адріан, 2 клас –  I ступінь
Бориско Анна, 2 клас –  I ступінь
Цюваник Олена, 2 клас –  I ступінь
Вельгуш Соломія, 2 клас –  I ступінь
Кульчицький Олег, 2 клас –  II ступінь
Бондарь Нестор, 2 клас –  III ступінь
Собко Яромир, 2 клас –  III ступінь
Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
Гандзілевська Кароліна, 3 клас –  III ступінь
Глудик Володимир, 3 клас – III ступінь
Кіраль Тереза, 3 клас –  III ступінь
Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  III ступінь

Англійська мова:

Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
Сілівра Всеволод, 2 клас –  I ступінь
Мальський Андріан, 2 клас –  I ступінь
Вельгуш Соломія, 2 клас –  I ступінь
Журавська Юліана, 2 клас –  II ступінь
Грицюк Яна, 2 клас –  II ступінь
Кіраль Тереза, 3 клас –  I ступінь
Сидун Анна-Софія, 3 клас –  II ступінь
Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  III ступінь
Глудик Володимир, 3 клас –  III ступінь
Новицька Марія, 7 клас – I ступінь

Математика:

Скляр Данило, 2 клас –  I ступінь
Миколюк Адріан, 2 клас –  I ступінь
Бондарь Нестор, 2 клас –  I ступінь
Лозинський Роман, 2 клас –  I ступінь
Колодій Божена, 2 клас –  I ступінь
Цюваник Олена, 2 клас –  I ступінь
Киричук Роман, 2 клас –  I ступінь
Бориско Анна, 2 клас –  I ступінь
Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
Петрущак Михайло, 2 клас –  II ступінь
Собко Яромир, 2 клас –  II ступінь
Сілівра Всеволод, 2 клас –  II ступінь
Журавська Юліана, 2 клас –  II ступінь
Вельгуш Соломія, 2 клас –  II ступінь
Глудик Володимир, 3 клас –  I ступінь
Кіраль Тереза, 3 клас –  II ступінь
Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
Роман Юлія, 3 клас –  III ступінь
Дяк Софія, 3 клас –  III ступінь

Інформатика:

Кіраль Тереза, 3 клас – I ступінь
Глудик Володимир, 3 клас – I ступінь
Дяк Софія, 3 клас – III ступінь
Гандзілевська Кароліна, 3 клас – III ступінь
Новицька Марія, 7 клас – III ступінь

Біологія та природознавство:

Миколюк Адріан, 2 клас – I ступінь
Магунь Василь, 2 клас – I ступінь
Киричук Роман, 2 клас – I ступінь
Олійник Кирил, 2 клас – I ступінь
Бориско Анна, 2 клас – I ступінь
Бондарь Нестор, 2 клас – I ступінь
Горбань Анастасія, 2 клас – I ступінь
Лозинський Роман, 2 клас –  II ступінь
Максимович Данило, 2 клас –  II ступінь
Собко Яромир, 2 клас –  II ступінь
Сілівра Всеволод, 2 клас –  II ступінь
Цюваник Олена, 2 клас –  II ступінь
Кульчицький Олег, 2 клас –  II ступінь
Михайлецький Станіслав, 2 клас  –  II ступінь
Когут Квітослава, 2 клас –  II ступінь
Яцик Андрій, 3 клас – I ступінь
Кіраль Тереза, 3 клас – I ступінь
Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
Дрогомирецький Даніель, 3 клас –  II ступінь
Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  II ступінь
Роман Юлія, 3 клас –  II ступінь
Гандзілевська Кароліна, 3 клас – III ступінь
Сидун Анна-Софія, 3 клас – III ступінь
Бабич Олена, 6 клас – – III ступінь

– ♥ –

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок»:

Математика:

Параняк Лука – диплом І ст. 5 клас
Табачин Олексій – диплом ІІ ст. 5 клас
Гібай Віталій – диплом ІІ ст. 5 клас
Девятков Михайло – диплом ІІІ ст. 5 клас
Димінська Ольга – диплом І ст. 5 клас
Глудик Святослав – диплом ІІІ ст. 6 клас
Міренкова Діана – диплом ІІІ ст. 6 клас

Біологія:

Жук Валентина диплом ІІІ ст. 9 клас

Фізика:

Осінчук Чайка Всеволод диплом ІІІ ст. 7 клас
Новицька Марія диплом ІІІ ст. 7 клас

 

Бажаємо вам нових перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.