Київ

1-4 класи

Заряджаємо впевненістю

Вступна кампанія на 2024_2025 н.р. *Про наявність місць у класах зорієнтує менеджер.
Київ, КМДШ Осокорки
Київ, КМДШ Голосіїв
Вступна кампанія на 2024_2025 н.р. *Про наявність місць у класах зорієнтує менеджер.
Київ, КМДШ Осокорки
Київ, КМДШ Голосіїв
Вступити до школи
Інноваційна освіта
Інтеграція сучасних технологій у навчальний процес
Закріплення отриманих знань у вигляді «хвильових проєктів» щомісяця
Дослідницька діяльність та практичний досвід
Проєктне та міжпредметне навчання

Як навчаємо:

Використовуємо сучасні методики

1.
Завдяки методу «хвильових занурень» формуємо цілісне сприйняття світу, де всі науки та явища пов’язані.
2.
Допомагаємо учню отримати практичний досвід за допомогою дослідів в наукових студіях та клубах, проєктів, курсу з фінансової грамотності.
3.
Працюємо в командах, вчимося захищати свою точку зору та приймати самостійні рішення.
Супровід тьюторів

Індивідуальна робота з кожною дитиною

- бесіди з тьютором
- врахування індивідуальних особливостей дитини та стилю навчання, способів сприйняття нового матеріалу, супровід розвитку кожної дитини, поділ на групи
- регулярні коментарі у електронному щоденнику для батьків, відстеження індивідуального поступу через SchoolPass (документ з детальним описом динаміки розвитку учня)

Групові заняття

- курс «Я — особистість», де в тренінговій формі тьютори допомагають розвивати учням важливі для сучасності компетентності
- щотижневі рефлексії - заняття, на діти яких вчаться усвідомлювати свої емоції, думки, причини та наслідки своїх дій
- заняття "Інтро", на яких учні обговорюють новини та події України і світу, ставлять цілі на тиждень
- шкільні події для соціалізації дитини
Поглиблено вивчаємо англійську з 1-го класу
100%

учнів підтвердили володіння англійською мовою на високому рівні.

За результатами тестування Освітньою агенцією м. Києва.
Основна іноземна мова:
англійська
У 3 класі учні обирають додаткову іноземну мову:
французьку
німецьку
іспанську
УНІКАЛЬНІ КУРСИ РОЗВИТКУ

IT-Lab

основи програмування

Калейдоскоп наук

розвиток пізнавальної діяльності

Я — Особистість

наука розуміти самих себе

Art Drama

основи акторської майстерності

Фінансова грамотність

Логіка

Робототехніка

Шахи

Збалансований розпорядок дня
Триразове харчування
Активності під час перерв
Навчальні курси
icon програмування
icon мистецтво
icon акторська майстерність
icon наукові клуби
icon фінансова грамотність
icon творча майстерня
Наша команда
Михайло Альохін
Директор КМДШ Осокорки
Пан Михайло в освіті з 2013 року, займав посади вихователя та старшого вожатого дитячого табору, вчителя громадянської освіти, викладача кафедри публічного адміністрування в університеті, був учасником трьох міжнародних освітніх проектів та двох Всеукраїнських експериментів, член робочої групи з пілотування інструментарію інституційного аудиту для Державної служби якості освіти.

Підготував понад 20 призерів міських та обласних етапів конкурсів МАН з соціології та психології. Аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, автор понад тридцяти п’яти наукових статей з питань філософії та соціології освіти, педагогічних інновацій та тьюторингу.
Наталія Бортник
Директорка КМДШ Голосіїв
Директорка КМДШ Голосіїв
Віра Богданова
Заступник директора з освітньої програми
Заступник директора з освітньої програми

Уся команда

ОСВІТНІ ПАРТНЕРСТВА
Якісний професійний та освітній досвід створює синергію в партнерстві.
Спільно з освітнім центром для підприємців Startup Ukraine ми запустили факультет «StartUP» для учнів 10-11 класів КМДШ на Голосіївській у Києві.
З нового навчального року 2020 КМДШ започаткувала співпрацю зі Школою підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International.
Спільно з 1+1 Media School ми запустили програму профільної медіа-освіти у рамках факультету «Комунікації та медіа» у КМДШ у Києві.
Колеги з Ampli, підліткового освітнього акселератора, викладають заняття для учнів КМДШ на Голосіївській у Києві на факультеті “IT” та реалізовують програму особистісного розвитку Soft Skills Lab. Навчання на факультеті "IT" допоможе учням визначитися з вибором майбутньої професії в сфері IT через повне занурення у неї.
В КМДШ був запроваджений унікальний на території України курс «Мистецтво, музика та філософія», який для нас розробила освітня інституція «Культурний Проект».
На території школи на Осокорках розміщене представництво навчального центру British Council, де можна долучитись до вивчення англійської мови.
Спільно з волонтерським рухом JuniorZ ми впровадили в програму нові сучасні види спорту.
В рамках партнерства фільми, спрямовані на соціальну тематику, будуть інтегровані в формаційну програму та дозволять учням аналізувати та обговорювати сучасні соціальні виклики у світі.
КМДШ у Львові отримала офіційний статус Центру з підготовки до Кембриджських іспитів (FCE, PET, KET, Young Learners: Starters, Movers, Flyers).

Статус Cambridge ESOL Exam Preparation Centre підтверджує, що КМДШ дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.
Спільно з агенцією keywords.agency запустили курс з публічних виступів від тренерів спікерів TEDxLviv у рамках факультету «Комунікації» у КМДШ_Львів та провели відкритий захід КМДШ Let`s Talk Conference.
Разом з аналітично-ресурсною організацією «Ейдос» запустили факультет з підприємництва у Львові.

Одним із ключових напрямків діяльності організації є робота з молоддю. Центр «Ейдос» має унікальні методичні розробки щодо залучення молоді до розвитку підприємництва та реалізації проєктів.
Спільно з Dual Diploma другий рік маємо тристоронній проєкт з Arizona State University.
Generation прагне зробити перехід молоді у доросле життя більш усвідомленим та впевненим. Їх методологія профорієнтації пройшла випробування часом та викликами – пандемією, локдаунами, повномасштабною війною та блекаутами. За чотири роки роботи вони навчили сотні підлітків робити обдуманий вибір, незалежно від складних обставин.
Що думають батьки

Лариса Гарсіа

мама Мирослави, 11 років, Київ
До вибору школи я підійшла дуже відповідально, орієнтувалася на те, де моїй доньці буде комфортно емоційно. Де зможуть її вчити слухати себе, поважати її особистість, допоможуть усвідомити, що вона живе в соціумі і не будуть створювати для неї занадто ідеальні тепличні умови. Так, комфорт і зовнішній вигляд школи, туалетів, їдальні теж грали важливу роль, але не вирішальну.

Я розглядала лише приватні школи. Ми йшли в перший клас, моя дочка не вміла читати, писати і це теж був мій свідомий вибір: я вирішила, що вчитися цьому вона буде тільки в першому класі. Я займалася її фізичним і емоційним розвитком.
Перед тим як потрапити в КМДШ, я відвідала 5 шкіл різних цінових категорії.

Прийшли ми до КМДШ саме в рік її відкриття, коли все тільки починалося. І ми залишилися тут. І ось чому: це єдина школа, де на співбесідуі не загострювали увагу лише на академічних знаннях, а звертали увагу на те, яка перед ними особистість, цікавилися емоціями дитини, її внутрішнім станом. По-друге, мені дуже сподобалося як мислять і в чому вбачають свою місію директорка і власники школи.

З КМДШ ми вже 6 років, адже школа відкрита до спілкування, вони змінюються і удосконалюються, не ховаються від проблем, а вирішують їх - чесно, відверто і ефективно. Тому що їх бурхливий розвиток не віддалив їх від реальності та землі. Навпаки, вони все уважніше прислуховуються, спілкуються і моніторять кожен процес. Школа дуже космополітична, тут вчать поважати свободу і кордони одночасно. Для мене дуже важливо, щоб зворотній зв'язок була ефективним, щоб вчителі, ментори, тютори і керівництво були відкриті до спілкування.

Школа не ідеальна, але я таку й не шукаю. Життя не ідеальне, і моїй доньці потрібно навчиться жити і бути щасливою в не ідеально світі. Але школа дає їй почуття впевненості в тому, що вона може, у неї вийде, вчить не боятися пробувати. Школа дає їй здорову атмосферу, де конфлікти вирішуються з повагою і по-дорослому. І, мабуть, найважливіше - школа поважає свої принципи і сприяє тому, щоб їх поважали усі – батьки, учні, команда. Це дуже важливий елемент!
Читати далі

Попович Ірина

мама Марії, 9 років, Київ
До переваг КМДШ ми відносимо:
-невелику кількість дітей у класі;
-діалог "вчитель-дитина";
-те, що є класна мама та тьютор (два спеціаліста одночасно);
-проекти та їх захисти кожного місяця;
-виїзди на екскурсії;
-цікаві додаткові уроки.
Читати далі

Дордієнко Юлія

мама Меланії, 8 років, Київ
Мама: "КМДШ вчить зацікавлено навчатися, маємо натхненні відгуки від знайомих, у школі відчувається дух свободи. Тут європейські умови навчання."
Меланія: "тут цікаво навчатися, є тьютор і «класна мама», більше уваги приділяють кожному, є захоплюючі проекти та красива бібліотека."
Читати далі

Карпенко Лілія

мама Ярослава, 9 років, Київ
Вивчаючи школи Києва, знайшла інформацію про КМДШ. І вже не перший рік мріяла, щоб моя дитина потрапила до вас. Зареєструвала на участь у весняному таборі і зрозуміла - мрії збуваються. П'ять днів пролетіли, як один. Дитина залишився задоволена всім! Син сказав, що з ними займаються неймовірні вчителі, майстри своєї справи! Кожен день не схожий на інший. Досліди, майстер-класи - все дуже незвичне і нове! Раді, що ці 5 днів провели з вами!
Читати далі

Анна Прохорова

мама Іллі, 9 років, Київ
«Мамооо, я хочу до школи!», - так закінчуються вихідні і починається зранку кожен понеділок. «Ти просто не розумієш, це найкраща школа у світі!» До КМДШ син навчався у школі Монтесорі, а потім в загальноосвітній середній школі. Зміну місця навчання спланувати довелося через постійні скарги дитини на небажання іти до школи та болі в животі, які виявилися реакцією на навчальний шкільний процес. У школі навчаєшся ти чи ні - це особистий вибір учня. Це часом вносить певний дискомфорт, тому що нам, батькам, хотілося б, аби дитина навчалася добре, приділяла більше уваги самому процесу навчання та отримували відповідні знання. Іноді здається, що якщо сина заставити це зробити, як це було у звичайній школі, - буде більше користі. Проте розумію, що на сьогодні внутрішній стан нашої дитини, її бажання йти до школи, розкутість у самовираженні, чого раніше взагалі не було, розвиток здібностей soft skills, які вона тут отримує для свого віку - для нас є пріоритетом! Бажаємо КМДШ і далі розвиватися, удосконалюватися та ставати професійним майданчиком змін навчального процесу країни!
Читати далі
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
Сертифіковане укриття
Енергетична незалежність
Психолог та медсестра у штаті
Охорона та відеоспостереження
Що говорять діти та батьки

Як вступити до школи

1.

Заповніть і надішліть
заявку на вступ

Протягом 2-х робочих днів вам зателефонує менеджер.
2.

Пройдіть тестування/ співбесіду

Для 1-х класів - співбесіда.
Для 2-11 класів — тестування із математики, української та англійської мов.
3.

Зустріньтеся із адміністрацією школи

Під час зустрічі ваша родина поспілкується з представниками школи.
4.

Підпишіть договір та подайте документи

Щойно вам повідомлять про позитивне рішення, підпишіть договір та надайте документи.

Наші школи у Києві

Нова
вул. Жилянська, 38
Переглянути на карті

Олімпійська
1 км від метро

Нова
вул. Голосіївська, 13Г
Переглянути на карті Віртуальна прогулянка

Голосіївська
1 км від метро

Нова
вул. Дніпровська набережна, 14Л
Переглянути на карті Віртуальна прогулянка

Осокорки
850 м від метро

Здійсніть віртуальну прогулянку школою
Прогулятися
Або домовтеся про реальну екскурсію школою з менеджером
Домовитися про екскурсію
Маєте запитання?

Заявка

на вступ до КМДШ
Вступна кампанія на 2024_20245 н.р.
*Про наявність місць у класах зорієнтує менеджер.
Школа, до якої хочете віддати дитину *
Інформація про дитину
ПІБ *
Помилка заповнення
Дата народження *
Помилка заповнення
Бажаний рік вступу *
Клас *
Інформація про батьків
ПІБ мами або тата *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Номер телефону *
Помилка заповнення
Продовжуючи, ви погоджуєтеся на оброблення, накопичення, зберігання і використання наданої персональної інформації, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зміст ваших прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» вам відомий і зрозумілий.
Надіслати заявку
Здійсніть віртуальну прогулянку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: