Індивідуальний підхід

Ми дотримуємося індивідуального підходу до кожної дитини з розумінням її особистих потреб, здібностей, ритму навчання, власних побажань. Нам важливо знаходитися у постійному діалозі з дітьми та батьками, враховувати основні потреби у навчанні: ефективне засвоєння шкільної програми та розвиток індивідуальних здібностей.

Ефективність навчання

Ми розширюємо знання дітей, враховуючи їхній денний ритм, залучаючи усі сфери розвитку та поєднуючи методики подання матеріалу так, щоб дитині було цікаво навчатися. Індивідуальна траєкторія розвитку дитини передбачає адаптування викладачем основного матеріалу згідно з темпом засвоєння кожної дитини.

Розвиток креативного та критичного мислення дозволяє дитині досліджувати цей світ із цікавістю і радістю, ставити експерименти, вигадувати та створювати нові проекти, гармонійно розвивати свій потенціал. Рухливі спортивні перерви забезпечують належний фізичний розвиток дитини, дозволяють на повну використовувати свою енергію, а не пригнічувати її, сидячи нерухомо від дзвінка до дзвінка. Такі зміни діяльності дозволяють дітям краще концентрувати увагу та засвоювати матеріал на заняттях, збалансовано проводити свій день.

Розвиток індивідуальних здібностей

Під час навчання наші педагоги уважно спостерігають за учнями та вивчають особисті вподобання, бажання, здібності. Задля вчасного розвитку та розкриття потенціалу вчителі радять дитині брати участь у певних поглиблених заняттях, підбирають індивідуальні завдання, що відповідають темпу навчання та зацікавленості дитини.