Інноваційність

Ми відкриті до нових методів та технологій, щоб процес навчання ставав більш захопливим та ефективним. Такий підхід дозволяє вчителям постійно розвиватись та зростати професійно, набувати нових знань та навичок, не зупинятись на минулих методах. Для учнів застосування нових методів та технологій формує здатність адаптуватися та додаткову допитливість.

Практичні інновації

Застосування інновацій у КМДШ починається безпосередньо в класі, де учні та вчителі використовують інтерактивні дошки, що дозволяють легше та краще засвоїти нові знання.

Microsoft Showcase School

КМДШ офіційно входить до міжнародного рейтингу найінноваційніших шкіл світу Microsoft Showcase School. До переліку Showcase Schools номінуються заклади, що активно використовують мобільні та хмарні технології, розвивають культуру системних змін та сприяють розвитку інноваційного мислення.

Розвиток STEM-освіти

Із вересня 2015 року ‪КМДШ є повноцінним членом Української коаліції STEM – освіти (Science — наука, Technology — технології, Engineering — інженерія та Mathematics — математика). Коаліція STEM ставить перед собою 7 ключових завдань: підготовка рекомендацій Міністерству освіти і науки щодо програм дисциплін STEM-цикла; реалізація програм для впровадження інноваційних методів навчання в освітніх закладах; проведення конкурсів, олімпіад для самореалізації; створення інформаційних майданчиків; профорієнтація; розвиток міжнародного співпраці. Серед інших компаній, що входять до Коаліції – Київстар, Syngenta, United Minerals Group, Microsoft Україна, Intel, Samsung та інші.

ТРВЗ

На уроках Школи ми приділяємо значну увагу розв’язку винахідницьких, відкритих задач. Головні принципи ТРВЗ: розв’язання суперечностей; системний підхід (вміння бачити навколишній світ у взаємозв’язку всіх його елементів); вміння віднайти резерв, необхідний у даній ситуації допомагають розвивати в учнів необхідні сучасні компетенції:

  • творчу уяву;
  • логічне мислення;
  • винахідливість;
  • уміння здійснювати аналіз ситуації;
  • вчить розв’язувати протиріччя.