Хвильові занурення

У КМДШ ми використовуємо тематичні хвилі для комплексного сприйняття теми та впорядкування процесу навчання. Це дозволяє урізноманітнити види і форми діяльності учнів, дотримуючись обраної теми. Кожна хвиля триває місяць, та впродовж цього часу всі навчальні предмети поєднані між собою однією наскрізною темою: “Я-Дизайнер”, “Я-Волонтер”, “Я-Підприємець”, “Екологія” тощо.

Цілісне сприйняття світу.

Під час хвилі ми приділяємо увагу темі місяця в заняттях з різних дисциплін. Такий підхід демонструє, як одне явище чи галузь розглядають різні науки та дозволяє формувати в учнів більш цілісне сприйняття світу, де всі науки та явища пов`язані між собою.

Реалізація проектних завдань.

Періодична зміна тем дає змогу урізноманітнити навчання, підтримувати зацікавленість учнів, задавати захоплюючі практичні завдання. Протягом хвилі діти готують, реалізують та захищають актуальні тематичні проекти, наприклад, пошиття подушок-будиночків для тварин під час хвилі «Я – Волонтер» чи створення муралу на стіні школи за темою хвилі «Я-Дизайнер» тощо.

Знайомство з провідними фахівцями з різних галузей

Для поглибленого ознайомлення учнів з темою хвилі ми запрошуємо фахівців, вчених та практиків зі спеціальними тренінгами та  лекціями про тенденції і сучасні проекти з актуальної тематики. Під час лекцій учні розуміють взаємозв`язок вивченого матеріалу в школі з реальними проектами та практичною діяльністю.