Креативність

Ми застосовуємо творчі, нестандартні умови та методи навчання, що захоплюють учнів, емоційно залучають їх до процесу навчання, підтримують цікавість до пізнання. Адже для розвитку креативного мислення дитини важливо не стільки чому вона навчається, скільки як саме відбувається процес навчання, які види діяльності опановує учень, які навички при цьому формуються.

Нестандартне оточення

КМДШ зовсім відрізняється від стандартної пострадянської школи. Комфортна будова, сучасний інтер`єр, різноманітність кольорів та творче оточення впливають на формування позитивного світосприйняття та закладають основу для вільного розвитку дитини.

Зміни діяльності

У нашій Школі процес навчання побудований на постійній зміні видів і форм діяльності, що сприяє формуванню навичок адаптивності та максимально різносторонньому розвитку здібностей.

Різноманітність форматів

Застосування методів робочих груп, міні-тренінгів, творчих проектів, майстер-класів під час навчального процесу дає змогу фантазувати, творити, знаходити нестандартні рішення, приміряти на себе різні ролі і мистецькі образи, розкривати свій творчий потенціал.