Поглиблені знання

На постійній основі в Школі проводяться наукові клуби з різних предметів, які обирає кожна дитина за власними бажаннями та уподобаннями. Під час поглиблених занять учні проводять власні дослідження певного об`єкта чи наукового явища з різних точок зору та з використанням методів різних наук, аналізують результати та формулюють власні висновки. У КМДШ також проходять міжшкільні турніри та змагання з різних дисциплін.

Наукова допитливість

За допомогою формату наукових клубів діти навчаються ставити запитання та шукати відповіді, висувати гіпотези та збирати дані для підтвердження чи спростування своїх власних припущень. Так підтримується зацікавленість дитини, бажання досліджувати навколишній світ.

Для реалізації проектів у більшості випадків використовуються дослідницькі технології. Після завершення проектів кожна група захищає свій проект.

Розвиток здібностей

Участь у наукових клубах дозволяє спробувати свої сили в різних науках, зрозуміти, що саме цікавить та розкриває потенціал дитини. Поглиблені заняття розвивають навички дослідження, пошуку рішень, командної роботи, наполегливість у досягненні результату.