НАША КОМАНДА

Коли у команді панує довіра, досконалість стає реальністю

пані Ліна

Генеральний директор мережі КМДШ

Пані Ліна здійснює управління фінансами та бізнес-процесами у КМДШ. Вона починала свій професійний шлях зовнішнім аудитором. Така діяльність приносить їй задоволення і "тримає у формі". Пані Ліна постійно підвищує свій професійний рівень та не зупиняється на досягнутому. Вільний час полюбляє проводити за вирощуванням екзотичних рослин. Професійне кредо: "Розумом - направляй, а почуттям - урівноважуй". Цього принципу пані Ліна притримується завжди і в усьому.

пан Максим

Операційний директор мережі КМДШ

Пан Максим - досвідчений управлінець в сфері продажів, обслуговування клієнтів та операцій з професійними навичками в галузі банківської справи, страхування, електронної комерції та доставки (HOD). 14 років досвіду в 9 компаніях та досвід власного бізнесу, великі виклики, перемоги та поразки дали Максиму досвід та компетентність. Максим добре знає, як працює роздрібна торгівля, електронна комерція, банківська справа, страхування, інкасація, де переважно займався операційними і торговими позиціями з фокусом на обслуговування клієнтів, керував великими командами та досягав високих цілей. В освіті Максим вже більше року. Про себе пан Максим говорить: "Я завжди шукаю нових можливостей у бізнесі. Я не хочу, щоб майбутнє змінювало нашу поведінку, я хочу визначати майбутнє за допомогою активних дій та правильних рішень. Випереджати час."

пані Ірина

Академічний директор мережі КМДШ, Керівник Освітнього центру Insight

Пані Ірина розпочала свою професійну діяльність на посаді заступниці директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами приватного ВНЗ Університету «КРОК» в 2010 році. Вже за два роки очолила департамент з розвитку університету впроваджуючи програми неформальної освіти та створивши «SPG project group». В 2015 році переїхала в Харків, де очолила програму проектів у Міжнародному благодійному фонді «Карітас Україна» серед яких 6 дитячих просторів, програми з працевлаштування, бізнес-школа та коворкінг для вимушено переміщених осіб. Здобутий управлінський досвід Ірина реалізувала в ГО "Українській академії лідерства" (програма неформальної освіти). В період 2016-2018 рік очолювала перший на сході осередок в Харкові. Успішне управління Академією та реалізація понад 50 освітніх/соціальних проектів/заходів для школярів, вчителів, громади сприяли переведеню Ірини на позицію директорки з програми та проектів на національному рівні. Останній рік під керівництвом Ірини було систематизовано та імлементовано єдину навчально-формаційну програму для 6 осередків УАЛ та реалізовано спільні національні проекти на рівні України ("Державотворець", "Liberal arts", "Підйом", "Громадотворець", "БУМ"). Також понад 16 років займається громадською діяльністю, має відзнаки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту та Прем'єр Міністра України. Вона визначає своєю місією: "Інвестуючи в освіту створювати такі професійні та ціннісні середовища, яке я хочу бачити навколо себе, своїх дітей та України". Ірина має вищу освіту за напрямами "Менеджмент", "Управління проектами" та "Маркетинг"

пані Любов

Директор з розвитку мережі КМДШ

Пані Люба є керівником навчального центру "Світ-Комфорту"; розробником і викладачем навчальних програм із довузівської підготовки «Менеджмент та ділові ігри для школярів та абітурієнтів»; викладачем кафедри фундаментальних дисциплін Львівського інституту менеджменту; автором та ведучою економічного блоку „ЕконоМІХ” у телевізійній програмі „Політична шахівниця” на телеканалі „Міст”; автором більше 250 статей аналітичного та інформаційного характеру в газетах "Бізнес", "Львівська газета", "Високий замок", "Поступ", в Інтернет - виданні "Forum", „Фонд української політики”, аналітичні огляди економіки Львівської області в польському журналі "Наші партнери на Сході". Любов працювала директором департаменту персоналу та заступником директора з питань маркетингу та реклами будівелього холдингу "Резон БКС". У своїй роботі Любов використовує принцип "Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра. Кожна дитина – цілий світ, можна щось привнести, головне нічого не зруйнувати! " Життєве кредо: "Не кажи багато - зроби!"

пані Мар'яна

Директор школи КМДШ Львів

Пані Мар’яна – фахівець із 19-ти річним стажем. За час своєї незмінної праці вона отримала звання вчителя вищої категорії, методиста, стала заступником директора з навчально-методичної та спортивної роботи КЗЛОР "Львівське училище фізичної культури", спортивним тренером. Пані Мар’яна була головою групи розробників тимчасового стандарту вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю – фізичне виховання. Брала участь у роботі робочої групи Міністерства молоді і спорту з підготовки проекту Закону України «Про освіту», була Головою методичного об’єднання (2015 – 2016 рр.). Також пані Мар’яна пройшла наукове стажування у рамках освітнього проекту Інституту Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці щодо проектного підходу в організації навчального процесу у Фінляндії. У своїй роботі використовує технологію змішаного навчання та проектну діяльність, що дає змогу навчити дітей вирішувати завдання, створювати нові алгоритми, а не тільки користуватись вже створеними, аналізувати інформацію і знаходити необхідну серед величезної кількості доступної. Професійне кредо: «Всі звершення починаються з перемоги над собою, тоді можливо все, а для неможливого потрібно трохи більше часу. Бо там, де є бажання щось робити, завжди знайдеться шлях».

пані Христина

Керівник тьюторської служби, викладач географії

Христина веде дуже активний спосіб життя, здійснює волонтерську роботу в проекті "Наставництво для дітей сиріт", залучена до заходів із допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО. У вільний час Христина полюбляє готувати та займається спортом. Життєве кредо: «Щоб бути щасливим, роби добро іншим».

пані Олена

Заступник директора школи з іноземних мов

пані Зоряна

Класна мама

Пані Зоряна має 22 роки педагогічного стажу та є вчителем вищої категорії. У роботі використовує інтерактивні форми та методи навчання, групову та диференційовану роботу, ігри, конкурси, вікторини. У своїй роботі керується висловом Паскаля: «Учень - це не посудина, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити»

пані Світлана

Класна мама

За освітою пані Світлана - вчитель початкових класів та англійської мови. Працювала аніматором, вчителем у мовному таборі, екскурсоводом, у благодійній організації, де навчала англійської мови та інших дисциплін дітей з неблагополучних сімей та сиріт. Хобі: створення коміксів та портретів.

пані Наталія

Класна мама

Пані Наталія — класна мама, спеціаліст початкових класів, вчитель вищої категорії, з 24-річним досвідом роботи. Вона розробляє і активно впроваджує в навчальну діяльність інтерактивні та нетрадиційні форми і методи роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей. Значну увагу приділяє розвитку пізнавальної активності дітей. Пані Наталія — людина, яка здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися.

пані Іванна

Класна мама

Іванна вважає, що найкращий метод навчання – гра, в процесі якої проявляються всі таланти та можливості учнів. Також Іванна полюбляє проводити бінарні уроки. Вона вважає, що з дітьми потрібно спілкуватися, як із дорослими.

Ірина Торган

Класна мама

Пані Ірина вже встигла проявити себе як чудовий педагог як у школах, так і в таборах міста Львова. Під час проведення уроків Ірина використовує інтерактивні методи та прийоми навчання, такі як кубування, РАФТ, сторітелінг та інші. У вільний час багато читає, мандрує горами та знайомиться з людьми, які надихають до нових звершень.

Божена Яворська

Класна мама

Божена одна тих педагогів, яка із задоволенням створює нові цікаві програми та власні методики навчання, які допомагають дітям вчитися з радістю та легкістю. Вона вважає, що навчаючи діток, потрібно створити цікавий світ, у який вони зможуть занурюватися та вивчати його. У цьому Божені допомагають різноманітні ігрові методи навчання. Поза межами школи вона працює інструктором з раннього плавання з маленькими дітьми (від 2-х місяців). Божена обожнює грати на фортепіано, писати вірші, та фотографувати природу в усіх її проявах. Життєве кредо: «Все, за що берешся, роби з любов’ю».

пані Тетяна

Викладач історії та правознавства

Пані Тетяна працює викладачем з 1998 року. За фахом - викладач історії. Більше 10 років Тетяна знайомить дітей та дорослих з цікавими місцями та їх історіями як гід. Відвідує різні курси, лекції, тренінги, екскурсії. Хобі: подорожі, книги, гарні фільми та музика, малювання та вишивка. Улюблена цитата, яку Тетяна вважає своїм життєвим гаслом, висловлена в свій час Піфагором: "Не ганяйся за щастям: воно завжди знаходиться у тобі самому". У роботі з дітьми використовує різні методи, враховуючи вплив гаджетів, техніки й технологій на наше життя, намагається їх із максимальною користю використовувати на уроках. Націлена на формування у своїх учнів критичного мислення та інших навичок, яких потребує людина в сучасному світі.

пані Павлина

Класна мама

Пані Павлина – це саме той педагог, який зможе знайти ключик до кожного дитячого серця. Вона викладає для учнів початкових класів та займається підготовкою малечі до школи. У своїй роботі вона використовує превірені методи, такі як: спонукальний, пошуковий, пояснювально-ілюстративний і, найголовніше, ігровий. У вільний час пані Павлина подорожує (в тому числі - на велосипеді) та займається рукоділлям. Життєве надихаюче кредо: «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!».

пані Алла

Класна мама

Вже 19 років пані Алла працює вчителем у початковій школі та викладачем німецької мови. Цікавиться пані Алла інформаційними технологіями, часто подорожує, займається спортом, обожнює куховарити та вишивати. Педагогічне кредо: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими».

пані Оксана

Класна мама

Пані Оксана – вчитель ІІ категорії з 7-річним педагогічним досвідом. У роботі зазвичай використовує словесні (розповідь, пояснення, бесіда, дискусія), наочні (демонстрація, ілюстрація, робота з книгою) та практичні (вправи, практичні роботи, дидактичні ігри, творчі завдання, проблемні ситуації) методи. Вона обожнює активний відпочинок, особливо мандрівки в гори. Улюблений вислів: «Кожна дитина має свій неповторний дар, який потрібно помітити, віднайти, відшліфувати. І тоді вона засяє, заіскриться коштовним діамантом».

пан Кирило

Викладач математики

Пан Кирило захоплюється плаванням та мистецтвом. Обожнює подорожувати.

пан Євстахій

Викладач англійської мови

Пан Євстахій викладає англійську мову більше 2 років. Також займається репетиторством. Він використовує креативні методи навчання, такі як гра, перегляд і обговорення відео, настільні ігри та інше; намагається максимально зацікавити учнів до вивчення того чи іншого матеріалу. Вільний час проводить за вивченням англійської в усіх її проявах, грає на гітарі та пише електронну музику. Професійне кредо: «Лінивий робить двічі», тому Євстахій намагається вкладати всі сили у свою роботу.

пан Микола

Викладач фізики

Пан Микола - учитель фізики і поет. Фізика для нього – це любов на все життя, а читання книг – улюблене захоплення.

пані Олена

Викладач англійської мови

Кандидат філологічних наук, має 17-річний досвід викладання англійської мови та дотичних дисциплін в університеті, 15 років викладання англійської мови та методики навчання англійської мови як іноземної на курсах підвищення кваліфікації вчителів середньої школи, є екзаменатором ЗНО. Олена була учасником програми співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету та благодійного фонду "Орадеа" (Бельгія, Румунія) у галузі інклюзивної освіти та сприяння розвитку соціальних центрів в Україні. Захоплюється йогою, танцями та плаванням

пані Валерія

Викладач англійської мови

Пані Валерія працювала вчителем англійської мови в Індонезії, Бразилії, Словаччині та Україні. Має досвід роботи з учнями від 2-х до 65-ти років. Окрім філологічної освіти має також психологічну, що допомагає їй краще розуміти потреби своїх учнів. Улюблений вислів: «Be the change that you wish to see in the world» (Махатма Ганді)

пані Ірина

Викладач української мови та літератури, адміністратор школи вихідного дня

Пані Ірина – дуже різнопланова особистість. Вона чудово проявляє себе як в ролі вчителя, так і адміністратора Школи вихідного дня, Підліткового клубу, проекту КМДШ_ табори. Довгий час пані Ірина працювала педагогом раннього розвитку та викладала українську мову як іноземну. Натхнення Ірині приносить творча діяльність та подорожі, вона з радістю бере участь у розмовних клубах різних іноземних мов. "Праця, оптимізм, самовдосконалення - запорука життєвого успіху", - незмінний принцип пані Ірини.

пані Юлія

Викладач української мови та літератури, Event-manager

Оксана Якимець

Викладач української мови

Пані Оксана – досвідчений педагог, прекрасно знаходить спільну мову як з найменшими дітьми, так і з старшокласниками. У своїй роботі поєднує традиційні та сучасні методи викладання. Також пані Оксана займається перекладацькою діяльністю, оскільки досконало знає словацьку мову. Улюблений вислів: «Гарний лише той учитель, у якому ще не вмер учень».

пані Христина

Викладач української мови та літератури

Пані Христина викладала українську мову для студентів-іноземців в університетах Польщі та Німеччини. Зараз працює з іноземцями на території України. Також Христина займається тьюторством у Школі вихідного дня КМДШ. Життєве кредо: «Cogito ergo sum» (пер. Думаю, отже існую)

пані Олеся

Викладач літератури

Пані Олеся викладає літературу для учнів КМДШ. Її улюблений вислів: «Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу, я трохи пам’ятаю. Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок. Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром»

Ігор Олексюк

Викладач історії та керівник проекту «Я - мандрівник»

Пан Ігор досяг значних висот у своїй сфері і тепер ділиться досвідом не лише з учнями, а й з іншими вчителями. Пан Ігор викладає у Львівському інституті післядипломної педагогічної освіти на кафедрі суспільствознавчої освіти. Він є дослідником історії в проекті «Локальна історія Галичини» (м. Львів), секретарем Львівського обласного громадського штабу гри "Сокіл (Джура)" , методистом з виховної роботи, тренером для вчителів проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU». Пан Ігор поєднує викладання історії в Школі повного дня, координування курсів Школи вихідного дня - «Я – Мандрівник» та «Я – Детектив», тьюторство в КМДШ_Camps. Захоплюється туризмом та гірськолижним спортом.

пані Любов

Викладач хімії

Пані Любов – керівник кафедри природничо-математичних дисциплін, вчитель вищої категорії, старший вчитель з 28-річним професійним стажем. Також керує роботою центру творчості "Стежина" при монастирі оо. Василіян м. Золочева, є координатором молодіжних міжнародних та волонтерських проектів. Пані Любов вважає, що всі діти талановиті, потрібно лише вміло розкрити цей талант

пані Ірина

Класна мама

пані Юлія

Класна мама

Соломія Павлич

Викладач природознавства, тьютор

Пані Соломія - вчитель природознавства, біології та хімії. Вона успішно реалізувала себе у ролі тьютора у Школі вихідного дня та у Таборах КМДШ. Працювала у Львівському еколого-натуралістичному центрі керівником гуртка "Юні зоологи". Пані Соломія є головою молодіжної спільноти аніматорів "АСІХ", членом фонду благодійної організації "Разом для молоді" та волонтером-організатором у літніх християнських таборах. Серед захоплень Соломіі - хорове мистецтво, гра на гітарі, birdwatching. До своєї професії пані Соломія ставиться як до покликання і вважає, що "виховання - це справа серця".

Світлана Магунь

Викладач математики

Пані Світлана вже протягом 5-ти років вкладає свої знання математики та статистики в учнівські голівки. Брала участь у методичному майстер-класі "Інноваційні методики навчання і виховання" від Навчального Центру Педагогічного Товариства "Клянза"; у семінарі "WorkShop із математики" від БеркоШко. У навчанні використовує такі методи, як навчання через гру, проектна робота, робота в командах. Життєве кредо: «Чим більше ми знаємо, тим глибше ми бачимо».

пані Марія

Викладач математики та фізики

Пані Марія професійний та креативний педагог. Марію захоплює світ ІТ-технологій, тому вона пройшла курс QC (тестування ПЗ)

пані Юлія

Викладач музики

Пані Юлія має 6-тирічний досвід викладання музичного мистецтва дітям. Вона викладє у центрі музичного розвитку "Теmpo". Також є керівником гуртка в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Головний акцент ставить на розкритті творчих здібностей дитини, використовує інтерактивні форми роботи. Вона вважає, що діти - це джерело, яке наповнює все навколо енергією, позитивом і натхненням. Головною метою викладача є досягнення вміння його берегти і робити все для того, щоб це джерело перетворилося в океан

пані Марія

Викладач польської мови

пані Ірина

Викладач німецької мови

пані Богдана

Викладач англійської мови

Пані Богдана навчалась в ЛНУ ім. І. Франка на філологічному факультеті, за спеціальністю «Англійська мова та переклад». Обожнює театр та гори.

пані Галина

Викладач спорту

пані Олена

Викладач математики

пані Вікторія

Викладач французької мови, заступник директора школи

пані Оксана

Викладач української мови та літератури

пані Ольга

Викладач французької мови

пані Надія

Викладач німецької мови

пані Христина

Викладач англійської мови

пані Тетяна

Викладач курсу "Я - митець", редактор КМДШ Times

пан Євген

Викладач англійської мови

пані Злата

Викладач англійської мови

пані Світлана

Викладач хімії, заступник директора школи

пані Соломія

Викладач біології та природознавства

пані Олеся

Викладач німецької мови

пані Оксана

Викладач німецької мови

пані Ірина

Викладач шахів

Кандидат в майстри спорту з шахів, тренер спортивної школи «Дебют», інструктор FIDE, викладач з 20-тирічним досвідом, член ГО «Шахова Майстерня». Основне завдання, яке ставить перед собою пані Ірина - навчити дітей самостійно думати, працювати, не засмучуватись через невдачі, відповідати за свої вчинки, бути добрими та впевненими у собі.

Любов Мельник

Викладач спорту

Пані Любов – кваліфікований дитячий тренер з фітнесу, реабілітолог, учасниця багатьох фітнес-конгресій. Вона захоплюється екстремальними видами спорту. Особливу увагу приділяє мотоспорту. Любов ніколи не зупиняється на досягнутому та постійно удосконалюється.

пані Богдана

Викладач декоративно-прикладного мистецтва

пані Вікторія

Тьютор

Пані Вікторія є тьютором, практичним психологом. Вона має значний досвід роботи з дітками, використовує численні методики для вчасного діагностування психологічних або педагогічних проблем, їх корекції, формування колективу в класі, команди, і, звичайно, місця кожного індивідуума в центрі цього колективу. Пані Вікторія, любить активний відпочинок, туристичні походи, велозмагання. І взагалі вона дуже весела, дотепна, жвава. «Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом ...», — вірить пані Вікторія.

пані Наталія

Ментор

Пані Наталія – педагог за професією та за покликанням. Навчалась на викладача ураїнської мови та літератури в Донецькому національному університеті. Любить експерименти та інновації, книжки та хороше кіно. Вірить в унікальність кожної людини, в її непохитне право обирати і бути вільною. Надихається роботою з дітьми.

Роман Заблоцький

Тьютор

Пан Роман закінчив Український Католицький Університет за спеціальністю «богослов'я». Займається футболом, любить подорожувати, грає на гітарі, скрипці, фортепіано та барабанах.

пані Марія

Тьютор

Пані Марія має 6-річний досвід роботи з дітьми, займається волонтерством, організовує для дітей різноманітні табори, екскурсії та навчання. За освітою філософ-богослов. Любить брати активну участь у різних тренінгах та семінарах. Хобі – гори та подорожі. Життєве кредо: "Ніколи не здавайся, вір в себе до кінця".

пані Катерина

Тьютор

Ще з дитинства пані Катерина мріяла стати вчителькою. Навчалася в Київському університеті ім. Б.Грінченка на вчителя початкових класів, сімейного педагога. Катерина легко знаходить спільну мову з дітьми, залучає їх до діяльності та є другом для дітей.

Вероніка Шотікова

Тьютор

Пані Вероніка навчалась у ЛНУ ім. І.Франка на економіста, та у ДПУ ім. І. Франка на вчителя початкових класів. Вона любить подорожувати та співати. «Бути радісним, творити добро і дозволити горобчикам цвірінькати - ось найкраща філософія», - стверджує Вероніка.

пані Тетяна

Ментор

Пані Тетяна за освітою психолог. Її захоплення - футбол, подорожі, малювання, музика. З дітьми любить проводити тренінги та багато спілкуватись. Життєве кредо: «Менше мрій - більше дій!».

пані Олена

Практичний психолог

Пані Олена - психолог, казкотерапевт, експерт КМДШ Львів. Має досвід консультування, корекційної роботи з дітьми, різних форматів навчання для дорослих. «Досвідченість – це школа, в якій уроки дорого коштують, але це – єдина школа, в якій можна навчитись» (Б.Франклін)

пан Василь

Викладач спорту, ментор класу

Пан Василь за освітою є викладачем фізкультури. Він дуже легко знаходить спільну мову з дітьми різного віку, веде активний та здоровий спосіб життя, надихаючи цим своїх вихованців. У вільний час грає в футбол та займається фітнесом. Вважає, що «гуманність і творчість – два крила педагога»

пані Марія

Ментор

пані Наталія

Тьютор

пані Аліна

Тьютор

пані Олена

Тьютор

пані Софія

Ментор

Оксана Жмурко

Тьютор

Пані Оксана — тьютор за покликанням. Вона обожнює працювати з дітками, розуміє їх, поважає, і враховує індивідуальність кожного у своїй роботі. Має досвід корекції проблем логопедії. Професійно відслідковує та аналізує, які проблеми з навчанням і чому є в дитини, — шукає шляхи їх подолання. Приділяє значну увагу розкриттю талантів кожної дитини.

Ганна Постолюк

Тьютор

У своїй роботі Ганна застосовує метод стимулювання й мотивації навчально-пізнавальної діяльності. Професійне кредо: «Де є бажання, знайдеться й шлях»

Оксана Четверікова

Тьютор

Пані Оксана — класна мама діток дошкільного віку. Береться за будь-яку роботу: тьютор у суботній школі КМДШ, викладач майстер класів, організатор дитячих свят — головне нести радість дітям. Адже робота з дітьми — це її життя: аніматор дитячих свят, керівник дитячих гуртків, вчитель у центрі дитячого розвитку Baby Club та інше. Спробувавши себе у різних напрямках роботи з дітьми та молоддю, Оксана з радістю використовує здобутий цінний досвід. Навчає діток, не лише читанню та письму, але формує навички та вміння ліплення з полімерної глини прикрас, декоративних предметів, чашок та ложечок. Вірить пані Оксана у добро, і живе за принципом «Не роби людині того, чого не бажаєш собі».

Марина Павлюк

Тьютор

Пані Марина - вчитель математики за освітою. Вона веде активний спосіб життя: ходить на концерти, в походи, слухає музику, дивиться цікаві фільми, любить танцювати та подорожувати. "Життя - це рух!" – каже пані Марина - «Потрібно постійно дізнаватись і пробувати щось нове, розвиватись».

пані Ольга

Фотограф, дописувач

Окрім тьюторства Ольга є вчителем Speaking Club, де реалізовує свої знання англійської мови, здобуті багаторічним досвідом роботи перекладачем. Ольга веде активну громадську діяльність, полюбляє театр, дизайн та книги. Життєве кредо: «Do it now!»

Владислава Лазарева

Тьютор

Пані Владислава - соціальний педагог, журналіст, організатор і учасник брейн-рингів, дебатів, флешмобів та театралізованих екскурсій, співорганізатор проекту «Львів у блакитному», організатор та учасниця ігор КВК, номінантка конкурсів з журналістики та декламації. Має досвід репетиторства з різних предметів. Владислава полюбляє не лише читати, а й створювати власні історії, займається танцями, у вільний час подорожує і відкриває для себе світ, малює картини і захоплюється дизайном одягу та інтер’єру.

Дмитро Блінов

Тьютор

Пан Дмитро керував театральним гуртком, займається відеографією, є активним учасником молодіжної організації «Молодь до Ісуса». За освітою історик. Життєве кредо: «Не вимагай від інших того, чого не робиш сам».

Оксана Фозикош

Тьютор

Пані Оксана пройшла Курси професійної педагогіки та психології, практику в коледжі Львівського університету бізнесу та права, має музичну освіту. Як творча особистість, Оксана любить займатись креативними проектами та втілювати в життя свої творчі ідеї. Створення чогось своїми руками приносить їй надзвичайну насолоду та душевний спокій. Вона любить розвиватись та пізнавати щось нове. Діти для неї - це найкраща мотивація для самореалізації.

пані Юлія

Керівник відділу маркетингу

Юлія має 12-ти річний досвід роботи у сфері маркетингу та журналістики. Свої знання та вміння вона вдосконалила, працюючи в ОАЕ та Польщі. Постійно знаходиться у процесі навчання та розвитку за принципом "life-long learning". Має економічну та журналістську освіти. Додаткові навчальні програми: "Marketing Growth Program" у BeFirst Marketing School; "Веб-дизайн",“Професійна комп’ютерна графіка та верстка” в Навчальному центрі при Міжнародній Академії Бізнесу і Технологій; "Autodesk 3Ds Max" в Maya Academy of Advanced Cinematics, «Interior Design» в Center of Executive Education, Дубай, ОАЕ та інші. У своїй роботі дотримується принципу: "У критичній ситуації ти не піднімешся до рівня своїх очікувань, а опинишся на рівні своєї підготовки".

пані Ірина

Маркетолог

Ірина проводить різноманітні заходи, звідки і черпає натхнення. Її можна побачити на багатьох сучасних фестивалях і виставках. Ірина закінчила художню школу, тому вважає, що креативний підхід необхідно використовувати у різних сферах діяльності. Дисципліну вважає основою успішної реалізації ідей. Життєве кредо: "Ви отримуєте від життя лише те, що наважуєтеся попросити. Не бійтеся підвищувати планку".

пані Соломія

Creator КМДШ-Weekend

Пані Соломія – натхненник КМДШ_Львів, генератор найкреативніших ідей, розробник квестів та програм розвитку для дітей. Розпочинала Соломія свій професійний шлях із тьюторства в КМДШ, 4 роки тому. Згодом працювала керівником позашкільних форматів, де втілила безліч шалених мрій та ідей. Найбільшим досягненням Соломія вважає те, що вона працює в команді справжніх професіоналів та у неймовірній атмосфері, де відчуває себе «на своєму місці». Неоціненний скарб та досвід для пані Соломії - бачити дітей, які ростуть разом із КМДШ та змінюються разом з нами! Життєве кредо: «Немає нічого неможливого».

пані Оксана

Бухгалтер

Пані Оксана - бухгалтер та фінансовий менеджер з 20-ти річним досвідом роботи. У своїй роботі Оксана завжди дуже точна та акуратна. У вільний час вона вишиває бісером, займається йогою, подорожує та вивчає сімейну психологію.

пані Катерина

Заступник генерального директора з питань розвитку мережі

пані Людмила

Менеджер з комунікацій

Пані Людмила є адміністратором КМДШ. Це та людина, яка щоранку першою з усмішкою зустрічає Вас у школі, і завжди має відповідь на всі Ваші запитання . Має значний досвід підприємницької діяльності, обіймала посаду виконавчого директора, відвідувала численні тренінги УАД (HR, продажі). Саморозвиток і самоосвіта — невід’ємна складова її професійного зростання. «Запам’ятайте, — стверджує пані Людмила. — Людина, котра вміє володіти своїми емоціями, уміє керувати іншими».

пан Олексій

ІТ-директор

Пан Олексій керує всіма ІТ-процесами в КМДШ. Він забезпечує безперебійне функціонування техніки, інтерактивних дошок, мереж та усього софт-забезпечення шкіл у Києві та Львові.

пан Володимир

Системний адміністратор

В роботі Володимир цінує системність і порядок. Любить читати детективи, фантастику, фентезі та класичну літературу. Хобі - перегони з водно-моторного спорту.

Ліліана Микулович

Секретар-діловод

Пані Ліліана протягом 22-х років працює у освітній сфері. Відзначена грамотами департаменту освіти Львівської ОДА. В роботі цінує сумлінність, оперативність та надійність. Професійне кредо: «Працюй сумлінно і будь корисним».

Оксана Плішка

Медична сестра

Пані Оксана — медична сестра школи. Закінчила медичний коледж «Медик». Кожного дня, пані Оксана, проводить медичний огляд учнів у школі, слідкує за санітарним станом приміщень, якістю їжі. Особливу увагу приділяє дітям, які мають особливі медичні рекомендації. Відповідальна, комунікабельна, життєрадісна. «Світ такий, який він є, і лише від нас залежить, що ми в ньому робимо», — життєве кредо пані Оксани.

пані Катерина

Головний бухгалтер

пані Альона

Фахівець з продажів

пані Марина

SMM&Content manager

пані Світлана

HR Директор

пані Світлана

Фінансовий директор