TED-формат набирає обертів

TED-формат набирає обертів

На один день КМДШ. Львів. Школа, яка вчить думати перетворилася на знімальний майданчик проморолика конференції TEDxLvivHuman of The Future.
Виявляється, таке просте запитання: «Яким ви бачите своє майбутнє?» може мати багато варіацій, фантазій та цікавих відповідей.

Як же звучать мрії про майбутнє дітей 6-12 років? Пропонуємо послухати наших КМДШат:

Люди майбутнього

Дитячі мрії про майбутнє звучать приблизно так: "не корисне стане корисним, а корисне некорисним", або так: "шашлики ми будемо смажити на лаві" і всі люди майбутнього обов'язково працюватимуть програмістами. Словом, готуємося до здійснення мрій дітей, переглядаючи відео-шпаргалку. P.S Дякуємо КМДШ. Львів. Школа, яка вчить думати та дітям за участь у зйомці.

Geplaatst door TEDxLviv op Maandag 3 december 2018

 

У КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати пройшов внутрішньошкільний TED, під час якого чотирикласники виступили із власними філософськими промовамиУ рамках хвильового занурення діти цілий місяць розглядали вчення різних філософів, дискутували, шукали відповіді на запитання, спілкувалися з цікавими гостями. А на захисті хвилі представили власні презентації та вразили гостей філософськими промовами:

Як виникла наша філософія?
Де була (був) я, коли бабуся була молодою?
«Я вважаю, що успішна людина  – це людина, яка вчиться все життя.»
«Було би чудово, якби вчені та політики всього світу взяли норми гідності до уваги та роботи. А ми, як учні, що вивчають філософію, теж можемо багато зробити – вчитися, думати та з повагою ставитися до інших.»

Місія TED-формату полягає в розповсюдженні унікальних ідей через короткі, добре підготовлені розповіді, що дивують, надихають та стимулюють до набуття нових знань.

КМДШ – школа, яка вчить думати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.