ЗАПРОШУЄМО ДО ПРОЕКТНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТАБОРІВ КМДШ!

Мета кожного табору – створити під час канікул для кожної дитини такі умови, щоб проведений час був корисним та веселим, щоб дитина отримала нові знання, цікаві завдання, і звичайно ж, у неї з’явилися нові друзі. Адже в дружньому колі завжди цікавіше розвиватися та відпочивати!

ЯКІ У НАС Є ТАБОРИ?

На території КМДШ у Києві та Львові організовані денні тематичні табори, що діють під час канікул взимку, навесні, восени та влітку.
  • Програма кожного табору унікальна, а отже дітям у таборах КМДШ завжди цікаво та весело. Завдяки проектно-інтелектуальній спрямованості учасники мають змогу розвинути нові уміння, поглибити свої знання та створити власні креативні проекти. Окрім денних таборів при школі, також працюють виїзні табори.
  • З 2013 року ми провели вже більш як 60 таборів, а це понад 3 тисячі юних учасників.
  • Табори у КМДШ це не лише корисно та весело, але й безпечно. Жодному з батьків не доведеться турбуватися про свою дитину під час шкільних канікул.
  • Кожен день у таборі дарує нові знання, враження, вчить мислити критично та креативно вирішувати будь-які завдання. А завдяки закритій території школи ви будете впевнені в безпеці своєї дитини під час канікул.
  • Відвідувати табори при КМДШ можуть не лише учні нашої школи, а й усі охочі.
Тож приєднуйтесь до нашої КМДШ-сім’ї у будь-який зручний час!

ТАБОРИ 2019

Осінній табір “Люди у Чорному”

Агов, фанати нереальних пригод! Чи чули ви коли-небудь про “Людей в Чорному”? Впевнені, що тільки з кіно! ГОТОВІ? Тепер, ми за межею реального: Люди в Чорному у КМДШ_Camps!  Запрошуємо дітей від 5 до 15 років драйвово та з користю провести час на осінніх канікулах від КМДШ у Києві та Львові!

📎ЗАПРОШУЄМО НА МОВНІ ТАБОРИ У ПОЛЬЩІ ТА НІМЕЧЧИНІ!👩‍🎓     Завдяки мовним таборам ваша дитина підтягне англійську або німецьку разом з native speaker, відвідає цікаві екскурсії по історичним містам Польщі або Німеччини та знайде нових друзів!   У ПРОГРАМУ ТАБОРУ ВХОДИТЬ: ✅ Мовні інтенсиви з носіями англійської або німецької мови ✅ Піші та автобусні екскурсії […]

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ