Відкриття екстернатної форми навчання

Відкриття екстернатної форми навчання

Відтепер значно більше дітей матимуть змогу долучитися до КМДШ-спільноти, отримувати актуальні знання та розвиватися разом із нами!

Розпочинаємо прийом заяв на ЕКСТЕРНАТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

ЕКСТЕРНАТ –
форма здобуття загальної середньої освіти, що передбачає самостійне, у тому числі прискорене, опанування змісту навчальних предметів певного освітнього рівня та/або за певний клас в обсязі, визначеному відповідним державним стандартом загальної середньої освіти, та отримання відповідного документа про освіту.

ЕКСТЕРНАТНА ФОРМА НАВЧАННЯ у КМДШ передбачає:
– річне оцінювання навчальних досягнень (усне опитування, контрольні роботи, тестування, проектні роботи тощо) та/або державну підсумкову атестацію;
– консультації та підтримку викладачів та психолога (індивідуально, за Договором);
– можливість брати участь у освітніх заходах школи (інтегрованих уроках, проектах, додаткових навчальних \ спортивних заняттях, — виконувати експериментальні \ практичні роботи;
– можливість користуватися підручниками, навчальними посібниками (авторськими посібниками КМДШ);
– можливість брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні на загальних підставах.

Після зарахування складається індивідуальний навчальний план та графік консультацій з навчальних предметів для кожного учня.

За результатами річного оцінювання та атестації екстерну видається табель успішності/свідоцтво про базову загальну середню освіту/атестат про повну загальну середню освіту.

Початок прийому заяв: ВЕРЕСЕНЬ 2017
Довідки та запис на співбесіду за тел.:+38 (096) 883 40 27

Електронний запис на співбесіду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.