На 2019-2020 н.р. оголошуємо набір дітей у такі класи:

 

м. Київ

Запрошуємо на навчання дітей у перші класи

Приміщення Школи КМДШ за адресою м. Київ, пров. Задорожній, 1а

УВАГА! Додатковий набір дітей у 1-10 класи школи за адресою:  м. Київ, вул. Голосіївська, 13г  не відбуватиметься. Усі класи повністю укомплектовані.

Ця інформація може змінитися станом на 1.06.2019 після підписання Договорів на наступний рік. За бажанням ви можете залишити ваші дані у списку очікування нижче.

 

м. Львів

УВАГА! Додатковий набір дітей у 1-10 класи школи за адресою:  м. Львів, вул. Героїв Крут, 1в  не відбуватиметься. Усі класи повністю укомплектовані.

Ця інформація може змінитися станом на 1.06.2019 після підписання Договорів на наступний рік. За бажанням ви можете залишити ваші дані у списку очікування нижче.

Вступ до КМДШ відбувається за наступними етапами:

Знайомство з діяльністю Школи.

Дізнайтеся про наші цінності, методики навчання, тьюторський супровід та наповнення навчального дня через сайт або сторінки у соціальній мережі Facebook; відвідування Дня відкритих дверей або екскурсію школою.

Додаткову інформацію можна уточнити у менеджера з комунікації за телефоном:

КИЇВ +38 (096) 883 40 27

ЛЬВІВ +38 (068) 006 75 77

Заповнення електронної анкети на участь дитини у конкурсному відборі.

На цьому етапі відбувається розгляд і перший відбір анкет.

 

м. Київ

Електронна реєстрація на вступ

1-ший клас 

2-9 класи

10 клас

 

КМДШ, м. Львів

Електронна реєстрація на вступ:

1-ший клас

2-9 класи

10 клас

Учні 2-10 класів проходять тестування на академічний зріз знань з таких предметів: математика, українська мова, англійська мова. Зміст письмових завдань (диктантів, тестів) відповідає навчальним програмам загальноосвітньої школи відповідного класу.

Для учнів перших класів цього етапу відбору немає.

Учнів, які пройшли конкурсний відбір, запрошуємо разом з батьками на особисту зустріч з адміністрацією та психологом школи.

Співбесіда з учнями 1-го класу включає діагностику дитини для визначення готовності до школи та схильності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації школи.

У випадку позитивного рішення на попередніх етапах родина отримує електронний лист-підтвердження з детальною інформацією. Батьки впродовж 3 робочих днів подають пакет документів на вступ, підписують договір та  оплачують I частину суми за освітні послуги.