Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Як все працює
10.12.20
313

Як все працює

Наша формаційна команда відповідає за те, щоб ті цінності та компетентності, які ми виховуємо в учнях КМДШ були якісно імплементовані в освітньо-формаційну програму школи. Проєктні підходи, система оцінювання та якісні партнерства з кращими з кращих – за розвиток цього ми завдячуємо важливій частинці формаційної команди пані Олександрі Брашовецькій. Ми задали пані Олександрі 10 питань про те, як саме проходить навчання у КМДШ. Плануєте навчання у нас або ж цікавитесь, як саме проходить щоденний навчальний процес?

Професія тьютора досить нова в нашій країні та ми в КМДШ вже багато років успішно впроваджуємо її у наших школах та вважаємо тьюторство й менторство невід’ємною частиною навчального процесу.

Якщо під час уроку фінансової грамотності з паном Вячеславом Зражевським пройти повз кабінет у школі на Голосіїво, то можна почути емоційні обговорення та відчути драйв, який йде від занять! Бо фінансова грамотність у КМДШ – це завжди інтерактив, практичні приклади та корисні завдання, які у гейміфікованій формі навчають дітей правильно поводитися з грошима. Хочете дізнатися, як пану Вячеславу вдається так надихаюче проводити уроки?

Спілкування англійською у КМДШ – вже давно не дивина, а стиль повсякдення серед наших учнів. За це ми особливо завдячуємо Міс Хелен, завідувачці кафедри іноземних мов та викладачці англійської мови у школі на Голосіїво. Ми запитали у міс Хелен, як саме проходять уроки англійської, як успішно підготувати дітей до Олімпіади та ЗНО та як зробити так, щоб дитина все ж заговорила англійською мовою.

Наскільки практичні знання надає приватна школа КМДШ? Який портрет випускника КМДШ? Як школа працює з Soft Skills та Hard Skils? Відповіді на найпоширеніші запитання дасть пані Ірина.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися