Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Наша команда
Коли в команді панує довіра, досконалість стає реальністю.
Познайомитися
Усі школи arr
Школи у Києві
Школи у Львові
Уся команда
Кафедра іноземних мов
Олена Андреєва
Викладачка німецької мови
Пані Олена цікавиться та захоплюється німецькою мовою з дитинства, збирає влучні фрази, читаючи літературу, майже кожен день спілкується з носіями мови. Для роботи пише граматичні віршики для кращого розуміння дітьми граматики. Вміє пояснювати матеріал доступно та не нудно, самостійно розроблює вправи та ігри для закріплення матеріалу. Готується до здачі тесту С2, щоби підтвердити високий рівень знання мови.
Ірина Геців
Викладачка німецької мови
Викладачка німецької мови
Анна Тихонова
Викладачка французької мови
Викладачка французької мови
Оксана Радик
Викладачка німецької мови
Вчителька німецької мови
Дивитись більше
Кафедра початкової школи
Віталія Томчук
Класна мама
Класна мама
Наталія Дудар
Класна мама
Класна мама
Наталія Лесів
Класна мама
Класна мама
Іванна Рижак
Класна мама
Класна мама
Дивитись більше
Кафедра STEM
Олена Харитонова
Викладачка математики
Викладачка математики
Валентина Гацько
Викладачка інформатики
Викладачка інформатики
Віта Маркітан
Викладачка математики
Пані Віта - педагог з 10-ти річним досвідом, аспірантка Інституту математики НАН України, яка не уявляє свого життя без навчання.
Переконана, що учням необхідно вміти вчитися, щоб у сучасному суспільстві стати успішним. Віта намагається навчити учня думати та висловлювати свої думки чітко та зрозуміло. Вважає необхідним створювати на своїх уроках середовище, сприятливе для розвитку особистості та розкриття потенціалу учня. Невід'ємним компонентом навчального процесу вбачає інформаційно-комунікаційні технології.
Професійне кредо: "Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому".
Надія Кузава
Викладачка інформатики
Викладачка інформатики
Дивитись більше
Кафедра розвитку
Олена Савченко
Завідуюча кафедрою розвитку. Викладачка спорту та хореографії
Пані Олена має три вищі освіти та 12 років педагогічного стажу. Весь досвід роботи пов'язаний зі спортом, хореографією, навчанням дітей, поїздками до таборів та на різноманітні фестивалі. Любить грати у волейбол, боулінг, кататися на лижах, подорожувати, спостерігати, коли діти щасливі від своїх маленьких успіхів та перемог.
Оксана Фозикош
Викладачка фінансової грамотності
З дитинства мріяла вчителювати. Прийшовши у КМДШ, спочатку пробувала себе на посаді тьютора. Коли прийшла впевненість, що з дітьми чудово вдається комунікувати, почала шукати нові шляхи для роботи з ними. За рік розробила курс фінансової грамотоності для наймолодших школярів.

Також пані Оксана має цікаве хобі - створює красиві речі своїми руками.
Галина Солтан
Викладачка спорту
Пані Галина має педагогічний стаж – 25 років. Головною метою в своїй роботі вважає виховання в учнів бажання систематично займатися фізичними вправами та зміцнення здоров’я дітей. На своїх уроках впроваджує новітні педагогічні технології, такі як особистісно орієнтоване навчання, інтерактивне навчання. Розробила інтегровані уроки, це дозволяють підвищувати зацікавленість дітей до предмету, сприяють розвитку в учнів інтересу до поглибленого вивчення не тільки фізичного виховання як предмету, а й до інших наук.

Пані Галина лауреат обласного конкурсу «Вчитель року-2012» в номінації фізична культура, майстер спорту по стрільбі з лука. Любить море, сонце, подорожувати, кататися на горних лижах, а у вільний час читати і вишивати.
Ірина Бібо
Викладачка шахів
Розпочала займатись шахами у 8 років, а в 14 виконала норму КМС. Тренерка-викладачка ДЮСШ Дебют м. Львів з 2003 року. Інструктор FIDE, тренер та суддя I категорії.
Дивитись більше
Кафедра гуманітарних наук
Тамара Бурлака
Викладачка української мови та літератури
За освітою пані Тома - вчитель української мови та літератури, літературний редактор. Акторка народного театру «Вавилон» (з 2014 року), що активно бере участь у благодійних акціях. Працювала вчителькою української мови та літератури, викладала акторську майстерність у позашкільному закладі у Вишгороді та таборі «Артек-Прикарпаття». Протягом чотирьох років працювала актором творчого відділу в івент-компанії.
Тамара захоплюється творчістю: акторська майстерність, образотворче мистецтво, хореографія, сценічна пластика. Любить читати, спілкуватись з цікавими людьми та відкривати щодня для себе щось нове. У методах роботи з дітьми найважливішим вважає креатив та нестандартний підхід через ігри та різноманітні акторські тренінги з розвитку особистості. Професійне кредо: «Вчитель = наставник, товариш, що має віднайти ключ до внутрішнього світу кожної дитини і передати якомога більше знань».
Кирило Капустін
Викладач історії
Кирило Капустін
Оксана Якимець
Викладачка української мови
Викладачка української мови
Юлія Романків
Проєктна менеджерка, викладачка літератури
Проєктна менеджерка, викладачка літератури
Дивитись більше
Тьютори та ментори
Олександра Гірєва
Менторка
Менторка
Катерина Алексєєва
Тьюторка
Тьюторка
Юлія Романків
Проєктна менеджерка, викладачка літератури
Проєктна менеджерка, викладачка літератури
Катерина Шевцова
Менторка
Тьюторка
Дивитись більше
Адміністрація
Любов Собко
Директорка школи у Львові
Директорка школи КМДШ у Львові
Світлана Заріпова
Директорка школи на Голосіївській
Директорка школи на Голосіївській
Лідія Фісунова
Директорка школи на Дніпровській набережній
Пані Лідія працює в КМДШ З 2016 року. Розпочинала класною мамою. В 2017 - методист КМДШ, 2018 - випустила 4 клас, 2019 - очільниця КМДШ Задорожного, 2020 - директорка КМДШ-Осокорки
Олена Кузовенкова
Заступниця директора з формаційної програми у школі на Голосіївській
Пані Олена має дві вищі педагогічні освіти: учитель географії та економіки та вчитель математики.

Пані Олені дуже хотілось бути вчителем, тому вона почала навчати інших ще коли була в десятому класі. В інститутські роки влітку працювала наставником в таборах. Після завершення Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова працювала в школі і з дітьми вулиці. Має досвід роботи в дитячому будинку (пройшла курси підвищення кваліфікації на соціального педагога в Києво-Могилянській Академії). Створила майже повний курс відеолекцій з математики для учнів шостого класу. Захоплюється віршами, співом, волейболом.
Дивитись більше
Центральний офіс
Ліна Жигінас
Генеральна директорка мережі КМДШ
Пані Ліна здійснює управління фінансами та бізнес-процесами у КМДШ. Вона починала свій професійний шлях зовнішнім аудитором. Така діяльність приносить їй задоволення і "тримає у формі". Пані Ліна постійно підвищує свій професійний рівень та не зупиняється на досягнутому.
Вільний час полюбляє проводити за вирощуванням екзотичних рослин.
Професійне кредо: "Розумом - направляй, а почуттям - урівноважуй". Цього принципу пані Ліна притримується завжди і в усьому.
Максим Кадиш
Операційний директор мережі КМДШ
Пан Максим - досвідчений управлінець в сфері продажів, обслуговування клієнтів та операцій з професійними навичками в галузі банківської справи, страхування, електронної комерції та доставки (HOD).
14 років досвіду в 9 компаніях та досвід власного бізнесу, великі виклики, перемоги та поразки дали Максиму досвід та компетентність. Максим добре знає, як працює роздрібна торгівля, електронна комерція, банківська справа, страхування, інкасація, де переважно займався операційними і торговими позиціями з фокусом на обслуговування клієнтів, керував великими командами та досягав високих цілей. В освіті Максим вже більше року.
Про себе пан Максим говорить: "Я завжди шукаю нових можливостей у бізнесі. Я не хочу, щоб майбутнє змінювало нашу поведінку, я хочу визначати майбутнє за допомогою активних дій та правильних рішень. Випереджати час."
Ірина Тулякова
Академічна директорка, керівниця Освітнього центру Insight
Пані Ірина розпочала свою професійну діяльність на посаді заступниці директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами приватного ВНЗ Університету «КРОК» в 2010 році. Вже за два роки очолила департамент з розвитку університету впроваджуючи програми неформальної освіти та створивши «SPG project group». В 2015 році переїхала в Харків, де очолила програму проектів у Міжнародному благодійному фонді «Карітас Україна» серед яких 6 дитячих просторів, програми з працевлаштування, бізнес-школа та коворкінг для вимушено переміщених осіб. Здобутий управлінський досвід Ірина реалізувала в ГО "Українській академії лідерства" (програма неформальної освіти). В період 2016-2018 рік очолювала перший на сході осередок в Харкові. Успішне управління Академією та реалізація понад 50 освітніх/соціальних проектів/заходів для школярів, вчителів, громади сприяли переведеню Ірини на позицію директорки з програми та проектів на національному рівні. Останній рік під керівництвом Ірини було систематизовано та імлементовано єдину навчально-формаційну програму для 6 осередків УАЛ та реалізовано спільні національні проекти на рівні України ("Державотворець", "Liberal arts", "Підйом", "Громадотворець", "БУМ"). Також понад 16 років займається громадською діяльністю, має відзнаки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту та Прем'єр Міністра України. Вона визначає своєю місією: "Інвестуючи в освіту створювати такі професійні та ціннісні середовища, яке я хочу бачити навколо себе, своїх дітей та України".
Ірина має вищу освіту за напрямами "Менеджмент", "Управління проектами" та "Маркетинг"
Юлія Романів
Керівниця відділу маркетингу
Юлія має 12-ти річний досвід роботи у сфері маркетингу та журналістики. Свої знання та вміння вона вдосконалила, працюючи в ОАЕ та Польщі.
Постійно знаходиться у процесі навчання та розвитку за принципом "life-long learning". Має економічну та журналістську освіти.
Додаткові навчальні програми: "Marketing Growth Program" у BeFirst Marketing School; "Веб-дизайн",“Професійна комп’ютерна графіка та верстка” в Навчальному центрі при Міжнародній Академії Бізнесу і Технологій; "Autodesk 3Ds Max" в Maya Academy of Advanced Cinematics, «Interior Design» в Center of Executive Education, Дубай, ОАЕ та інші.
У своїй роботі дотримується принципу: "У критичній ситуації ти не піднімешся до рівня своїх очікувань, а опинишся на рівні своєї підготовки".
Дивитись більше
Маєте запитання?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: