НАША КОМАНДА

Коли у команді панує довіра, досконалість стає реальністю

пані Ліна

Генеральний директор мережі КМДШ

Пані Ліна здійснює управління фінансами та бізнес-процесами у КМДШ. Вона починала свій професійний шлях зовнішнім аудитором. Така діяльність приносить їй задоволення і "тримає у формі". Пані Ліна постійно підвищує свій професійний рівень та не зупиняється на досягнутому. Вільний час полюбляє проводити за вирощуванням екзотичних рослин. Професійне кредо: "Розумом - направляй, а почуттям - урівноважуй". Цього принципу пані Ліна притримується завжди і в усьому.

пан Максим

Операційний директор мережі КМДШ

Пан Максим - досвідчений управлінець в сфері продажів, обслуговування клієнтів та операцій з професійними навичками в галузі банківської справи, страхування, електронної комерції та доставки (HOD). 14 років досвіду в 9 компаніях та досвід власного бізнесу, великі виклики, перемоги та поразки дали Максиму досвід та компетентність. Максим добре знає, як працює роздрібна торгівля, електронна комерція, банківська справа, страхування, інкасація, де переважно займався операційними і торговими позиціями з фокусом на обслуговування клієнтів, керував великими командами та досягав високих цілей. В освіті Максим вже більше року. Про себе пан Максим говорить: "Я завжди шукаю нових можливостей у бізнесі. Я не хочу, щоб майбутнє змінювало нашу поведінку, я хочу визначати майбутнє за допомогою активних дій та правильних рішень. Випереджати час."

пані Ірина

Академічний директор мережі КМДШ, Керівник Освітнього центру Insight

Пані Ірина розпочала свою професійну діяльність на посаді заступниці директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами приватного ВНЗ Університету «КРОК» в 2010 році. Вже за два роки очолила департамент з розвитку університету впроваджуючи програми неформальної освіти та створивши «SPG project group». В 2015 році переїхала в Харків, де очолила програму проектів у Міжнародному благодійному фонді «Карітас Україна» серед яких 6 дитячих просторів, програми з працевлаштування, бізнес-школа та коворкінг для вимушено переміщених осіб. Здобутий управлінський досвід Ірина реалізувала в ГО "Українській академії лідерства" (програма неформальної освіти). В період 2016-2018 рік очолювала перший на сході осередок в Харкові. Успішне управління Академією та реалізація понад 50 освітніх/соціальних проектів/заходів для школярів, вчителів, громади сприяли переведеню Ірини на позицію директорки з програми та проектів на національному рівні. Останній рік під керівництвом Ірини було систематизовано та імлементовано єдину навчально-формаційну програму для 6 осередків УАЛ та реалізовано спільні національні проекти на рівні України ("Державотворець", "Liberal arts", "Підйом", "Громадотворець", "БУМ"). Також понад 16 років займається громадською діяльністю, має відзнаки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту та Прем'єр Міністра України. Вона визначає своєю місією: "Інвестуючи в освіту створювати такі професійні та ціннісні середовища, яке я хочу бачити навколо себе, своїх дітей та України". Ірина має вищу освіту за напрямами "Менеджмент", "Управління проектами" та "Маркетинг"

пані Любов

Директор з розвитку мережі КМДШ

Пані Люба є керівником навчального центру "Світ-Комфорту"; розробником і викладачем навчальних програм із довузівської підготовки «Менеджмент та ділові ігри для школярів та абітурієнтів»; викладачем кафедри фундаментальних дисциплін Львівського інституту менеджменту; автором та ведучою економічного блоку „ЕконоМІХ” у телевізійній програмі „Політична шахівниця” на телеканалі „Міст”; автором більше 250 статей аналітичного та інформаційного характеру в газетах "Бізнес", "Львівська газета", "Високий замок", "Поступ", в Інтернет - виданні "Forum", „Фонд української політики”, аналітичні огляди економіки Львівської області в польському журналі "Наші партнери на Сході". Любов працювала директором департаменту персоналу та заступником директора з питань маркетингу та реклами будівелього холдингу "Резон БКС". У своїй роботі Любов використовує принцип "Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра. Кожна дитина – цілий світ, можна щось привнести, головне нічого не зруйнувати! " Життєве кредо: "Не кажи багато - зроби!"

пані Ірина

Директор школи Київ І

пані Лідія

Директор школи Київ ІІ

Лідія - філолог за фахом. 23 роки у педагогіці. Має великий досвід роботи з молоддю у виховних, шкільних, відпочинкових юнацьких таборах України та Іспанії. Активна та сучасна мама двох дітей.

пані Наталія

Заступник директора з навчальної роботи

пані Олена

Заступник директора з адміністративних питань

пані Марія

Заступник директора з іноземних мов

пан Михайло

Заступник директора з навчальної роботи

пані Світлана

Заступник директора

Спеціалізація пані Світлани – початкова школа. Вона завжди в курсі нових освітніх тенденцій та подій. Захоплення: читання, рукоділля, фотографія, подорожі. Методи, що використовує в роботі: квести, проекти, вікторини, ігри. Професійне кредо: «Не нашкодити».

miss Helen

Eксперт з міжнародної співпраці та розвитку кафедри іноземних мов, викладач англійської мови

Пані Олена - керівник центру розвитку MLC; сертифікований бізнес-тренер; викладач англійської мови; займається підготовкою до складання міжнародних іспитів(IELTS, FCE, CAE, TOEFL); переможець конкурсу «Простір змін: жінки-лідери», український фонд “Open Ukraine”, співавтор всеукраїнського проекту «Діти як діти» 2010-2011; автор проектів для дітей з 2002 року ‘Merry Land Camp’, ‘Leadership School’, де взяли участь більше 1000 дітей; член групи професійного розвитку, тренер психологічних і методологічних тренінгів у Британській Раді; переможець конкурсу «Вчитель року - 2002»; автор друкованих статей у всеукраїнських виданнях - і це ще не повний список її досягнень. Міс Хелен (так її називають діти) у своїй роботі використовує принцип "Think outside the box", мотивує дітей думати нестандартно, знаходити вихід із будь-якої ситуації. Вона вважає, що потрібно спочатку спробувати, а вже потім робити висновки. Життєве кредо: "У житті все не випадково, ми самі будуємо реальність. Головне - завжди йти вперед. Я не вірю у безвихідні ситуації. За ними завжди щось є".

пані Валерія

Керівник тьюторської служби

Пані Валерія працювала керівником дитячих клубів в «Tsarsky city resort» та «SportLife», де виконувала роль наставника для викладачів, тренерів, вихователів. Починала свою кар’єру Валерія в Міжнародному дитячому центрі «Артек» психологом. Валерія – майстер спорту зі спортивних танців, тренер бальних танців. Вона обожнює кататись на сноуборді у вільний час. Валерія вважає, що всі питання можна вирішити за чашкою чаю з цукерками.

пані Олена

Керівник відділу продажів та комунікацій

Коли діти з батьками вперше переступають поріг КМДШ, їх зустрічає привітною усмішкою пані Олена, яка відповідає за процеси комунікації у нашій школі, займається питаннями організації тестувань, екскурсій, знайомства зі школою. Олена закінчила Школу лідерства та підприємництва. Працювала у сфері фітнес-індустрії, де реалізовувала власні проекти. Олена вважає, що діти - це дзеркало дорослих, наше майбутнє. Якщо ми сьогодні хочемо створити щось нове, ми маємо починати з виховання "маленьких дорослих". Олена вважає, що всі діти геніальні, талановиті та мають високий потенціал. Радість Олені приносить думка, що вже сьогодні у безпосередній робочій діяльності, вона має можливість допомагати та підтримувати дітей, адже цілком можливо, поруч зростають великі науковці, художники або підприємці.

пан Олексій

Івент-менеджер

Олексій починав свій професійний шлях з активної громадської діяльності, активно створюючи заходи всеукраїнського масштабу. Багато часу приділив дитячим таборам та працював за призначенням - психолом та дифектологом в центрах реабілітації дітей інвалідів. Професійних шлях в КМДШ розпочав в 2017 році з посади тьюра 5го класу. Олексій обожнює спорт - з дитинства займається футболом, плаванням та боксом. Зараз багато часу приділяє велоспорту, тенісу та туризму.

пані Катерина

Класна мама

Пані Катерина – вихователь І категорії, психолог, логопед. Вона використовує у роботі нетрадиційні методи навчання, різні види ліплення, аплікації, малюнки, спортивні, ігрові та розважальні активності. Педагогічне кредо: «До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети своєї йти, з любов’ю серце дітям віддавати!»

пані Ольга

Класна мама

Ще з дитинства Ольга мріяла пов'язати своє життя з творчістю. Педагог за освітою, Ольга має великий досвід роботи у школі та дитячому садку. Стала переможцем проекту «Гордість Артеку» 2013 року, де працювала педагогом-організатором. У процесі навчання Ольга намагається не просто передати дитині знання, а й підтримати зародження інтересу до нових видів діяльності та способів мислення.

пані Вікторія

Класна мама

Пані Вікторія – вихователь-методист, педагог з 23-річним досвідом роботи у початковій школі та дитячих садках, як державних, так і приватних. За цей час Вікторія набула неабияких знань у навчанні та вихованні дошкільнят та молодших школярів, розробила низку конспектів занять з навчання української мови для дошкільнят, сценарії розваг, фольклорних свят, методичні рекомендації для батьків.

пані Наталія

Класна мама

Пані Наталія має досвід роботи вчителем початкових класів в спеціалізованих школах та гімназіях, вона була заступником директора редакції Української конфедерації журналістів та методистом у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна".

пані Тетяна

Класна мама

Пані Тетяна в педагогіці вже понад 15 років, у 2011 році виборола звання "Учитель року". Вона мотивує дітей до пізнння нового за допомогою інтерактивних форм і методів навчання, групової та диференційної роботи, ігор, конкурсів, вікторин. Активно застосовує метод проектів в початковій школі, розробляє мультимедійні уроки та презентації.

пані Тетяна

Класна мама

Пані Тетяна має 23 роки педагогічної діяльності, з них 10 - науково-педагогічної. Вчитель вищої категорії, відмінник освіти України, співавтор навчальних курсів і програм початкової ланки освіти, сертифікований викладач математики за науково-педагогічною технологією «Росток», викладач за методиками ТРВЗ-педагогіки, критичного мислення та НУШ. Має досвід викладання предметів початкової школи за канадсько-фінськими методиками. У професійній діяльності захоплюється методиками системно-структурної подачі навчального матеріалу, розвитку критичного мислення та пам'яті. Надає перевагу нестандартним завданням, що розвивають творче і логічне мислення. Пані Тетяна черпає натхнення з книг, спілкування та подорожей. Учні для неї - в першу чергу колеги у навчанні і осягненні нового.

пані Наталія

Класна мама

Молодий, але надзвичайно активний і креативний педагог. Натхнення Наталія черпає у нових знаннях у сфері дитячої психології та педагогіки. Ще працюючи в альтернативній школі Active School, вона зрозуміла, що до кожного учня потрібно шукати індивідуальний підхід. У методиці викладання вона прагне, щоб дітям завжди було цікаво, щоб після кожного заняття у пам'яті залишалися приємні спогади. У вільний час Наталія подорожує, відвідує цікаві місця, захоплюється кулінарією. Вона вважає, що неможливо запалити в дитячих серцях вогонь, якщо у власному сирість і темрява. Професійне кредо: «Тільки розвиток рухає нас вперед!»

пані Інна

Класна мама

Пані Інна - вчитель початкових класів, корекційний педагог, дефектолог. Вона вже 10 років присвячує своє життя дітям. У своїй роботі використовує інтерактивні методи та проводить інтегровані заняття. Інна обожнює подорожувати і мріє відвідати всі куточки світу. Професійне кредо: «Ніколи не зупиняйся на досягнутому».

пані Ольга

Класна мама

пані Анастасія

Класна мама

пані Алла

Класна мама

пані Дарія

Класна мама

пані Ілона

Класна мама

пані Анастасія

Класна мама

пані Яна

Класна мама

пані Вікторія

Класна мама

Вікторія - вчитель вищої категорії з 18-ти річним досвідом. Вона постійно займається самовдосконаленням та навчанням. Пройшла курси з цифрових техноголій INTEL та Micrisoft; опанувала програму "Росток"; вивчала ейдотехніку. Вікторія веде активний спосіб життя, тому вважає, що з учнями необхідно застосовувати діяльнісний метод навчання. У своїй роботі керується принципом: "Якщо успіху досягти важко, треба докласти більше зусиль".

пані Роксолана

Класна мама

пані Анастасія

Класна мама

пані Анна

Класна мама

пані Світлана

Класна мама

Світлана з дитинства мріяла стати вчителем, як її бабуся. Професійний педагог із 15-річним досвідом викладацької роботи. У своїй роботі ставить перед собою наступні завдання: створити сприятливі умови для пізнавальної діяльності; сформувати потребу дитини в здобутті знань; допомагати кожній дитині зростати. Закінчила курси за програмою Intel «Навчання для майбутнього»; практичний курс «Основи мнемотехніки». Педагогічне кредо: "Запалити в дітей бажання вчитися і творити".

пані Каріна

Класна мама

Про пані Каріну можна сказати, що це надзвичайно досвідчений педагог, який вже 35 років невпинно дарує знання діткам, вчитель вищої категорії, старший вчитель. У навчанні вона полюбляє застосовувати проектний підхід, проводить розвиваючі ігри, організовує захопливі екскурсії, використовує метод позитивного прикладу. В позаурочний час пані Каріна веде розвивальний гурток “Смайлик”. Професійне кредо: «Кожна дитина має талант! Я допоможу його розкрити».

пані Владислава

Класна мама

Пані Владислава - вчитель початкових класів, українознавець, автор численних публікацій з педагогіки. В своїй роботі використовує інтерактивні методи навчання.

пані Руслана

Викладач німецької мови

Пані Руслана визначилась з майбутнью сферою професійної діяльності ще у школі. Любов до дітей, потреба і здатність віддавати їм своє серце - це те, що бачила і перенесла у своє життя пані Руслана. З 14 років вона працює у педагогіці вважає це своїм покликанням. Руслана займалася організацією тьюторської діяльності - працювала майстром-тьютором, брала участь у науково-методичних семінарах: "Виклики індивідуалізації:практики, які працюють", "lll Всеукраїнському психологічному конгресі спеціалістів, що працюють з дітьми", закінчила "School of Tutoring" Collegium Wratislaviense. Має багаторічний досвід подорожей з дітьми до Німеччини. Займалась підготовкою дітей до складання іспиту у Goethe - Institute. 3 роки навчалась у Німеччині. Протягом 10 років Руслана допомогає безпритульним тваринам та проводить благодійні акції допомоги дітям з аутизмом для " Школи Життя". Захоплюється гірськими лижами, коли "прилітає муза" - пише вірші. Вважає, що важливими чеснотами для кожного з нас є справедливість, чесність, людяність. Варто вчитися бути добрим, вміти поважати інших і бути вдячним. Завжди приємно бачити палаючі очі дітей, коли вони відчувають не тільки турботу про себе, а віддають її іншим. "Творіть добро, адже - це сонце, яке зігріває душу!"- стверджує пані Руслана.

сіньоріта Лія

Викладач іспанської мови

Енергічна та натхненна, пані Лія народилася у Мексиці. Там вона займалась викладанням соціальних дисциплін в Greenwich College. У 2013 році потрапила до України, яка підкорила її своєю красою та щирими людьми. Вже 4 роки Лія навчає дітей іспанської мови в дитячих садках, школах, також вона викладає в центрі іспанської мови "CHISPA".

пані Олена

Викладач іспанської мови

Пані Олена вивчала англійську та іспанську філологію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, викладала на курсах іноземних мов, влітку працювала перекладачем і волонтером в англомовних таборах. З 2005 року викладала іспанську та англійську мови в школі та в університеті, організовувала екскурсії, творчі вечори та майстер-класи. Декілька років присвятила написанню дисертації з іспанської філології, яку захистила у 2009 році. Навчання протягом життя - це про пані Олену. Вона регулярно відвідує різноманітні освітні семінари, конференції та конгреси, що стосуються методик викладання іноземних мов, читає спеціалізовану літературу. Є автором 3-х підручників з іспанської мови, віце-президентом Асоціації іспаністів України. Вважає, що іноземна мова - це не лише лексика та граматика, але й величезний пласт культури, вивчати іспанську мову потрібно через ознайомлення з особливостями життя іспаномовних країн, тому пані Олена включає елементи країнознавства у свої заняття, разом з учнями втілює у життя спільні творчі проекти, які сприяють розвитку уяви, розширенню кругозору, формуванню критичного мислення та налагодженню дружніх стосунків. Професійне кредо: «Навчатися самій та навчати інших».

пані Майя

Викладач іспанської мови

Пані Майя викладає іспанську вже 17 років. Окрім спеціалізованих шкіл, працювала викладачем кафедри романських мов та перекладу в Київському національному лінгвістичному університеті. З роки пані Майя провела у м.Дублін, де була секретарем-референтом у Посольстві України в Ірландії. Є викладачем іспанської у Центрі іспанської мови і культури «CHISPA». Пані Майя - співавтор підручника для студентів 3 курсу та розробник навчальних програм для студентів 4-5 курсів факультету перекладачів КНЛУ.

пані Людмила

Викладач англійської мови

Людмила досягла значних успіхів у своїй професійній діяльності завдяки інтересу не тільки до англійської мови, а і до педагогіки та методики викладання у початковій школі. У процесі своєї діяльності вона отримала сертифікат Intel «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України; сертифікат учасника семінару «Основи методики викладання англійської мови» в посольстві США; стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Педагогічні науки». Людмила є співавтором Робочих зошитів КМДШ з англійської мови та учасницею міжнародний таборів КМДШ 2016-2017 у Великобританії (Rydal Penrhos School). Життєве кредо: "Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити".

пані Мирослава

Викладач англійської мови

Пані Мирослава - викладач із 12-тирічним досвідом. Викладала англійську мову в багатьох міжнародних компаніях, таких як: «Райффайзен Банк Аваль», «OTP банк», «Global Logic», «SEB group», «NF trading AG». Постійно вела перекладацьку діяльність для "Тайванської торгової місії". Пані Мирослава займається підготовкою дітей до міжнародних екзаменів IELTS та Cambridge English (YLE Starters, Movers, Flyers) та до вступу в школи Великобританії. У 2006 році відкрила свій власний учбовий центр "A-Z", де студенти покращують знання з англійської та інших іноземних мов. Шукає, удосконалює та використовує різноманітні методи та підходи у викладанні англійської мови, залежно від вікової групи учнів, їх пізнавальних потреб та інтересів. Основним методом вивчення англійської мови у початковій школі вважає комунікативно-ігровий метод, за допомогою якого діти краще сприймають та засвоюють матеріал. Також на своїх заняттях Мирослава завжди використовує картки, малюнки, аплікації, проводить ігрові фізкультхвилинки. Надихає Мирославу вислів Бенджаміна Франкліна "Tell me and I forget, teach me and I may remember, involve me and I learn", що в перекладі "Скажи мені - і я забуду, покажи мені - і я згадаю, залучи мене - і я запам`ятаю". Саме цей вислів лежить в основі її методу викладання англійської мови, де навчання проходить через практичні завдання, різноманітне залучення в реальні кейси, ігри та використання інтерактивних сучасних технологій.

пані Олександра

Викладач англійської мови

Вже 8 років пані Олександра викладає у державних та приватних навчальних закладах, на курсах іноземних мов. У своїй роботі використовує ігровий метод та метод проектного навчання. Пані Олександра має власні розробки подачі граматичного матеріалу у ігровому форматі. Вона обожнює квести, подорожі та hand-made. Професійне кредо: «Learning is a treasure that will follow its owner everywhere».

пані Вікторія

Викладач англійської мови

Вікторія - викладач англійської мови, сертифікований технічний перекладач у сфері медицини. У своїй роботі використовує інтерактивні ігрові методи, а також метод 90/100. У вільний час займається волонтерською діяльністю, hand-made, спортом та полюбляє складати пазли. Професійне кредо: "Немає нічого неможливого".

пані Анастасія

Викладач англійської мови

Пані Анастасія закінчила КНЛУ за спеціальністю «англійська мова і література». Працювала педагогом-організатором у ДОК "Каштан". Викладання англійської мови розпочала з індивідуальних занять з дітьми різного віку. Протягом двох років працювала у школі англійської мови для дітей та підлітків "Грін Кантрі", паралельно відвідуючи тренінги та курси підвищення рівня професійної кваліфікації. Викладала англійську у дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Артек-Буковель». Закінчила музичну школу з класу вокалу, грає на фортепіано. Також захоплюється читанням книжок, написаних переважно англійською мовою. Улюблені автори: Д.Селінджер та С. Фіцжеральд. На своїх уроках Анастасія використовує комунікативний метод, учні переважно працюють у групах та парах. Також використовує ігровий метод. Професійне кредо для Анастасії – «зацікавити дітей своїм предметом, пробудити в них радість від творчого вираження та отримання знань».

пані Наталія

Викладач німецької мови

пані Юлія

Викладач англійської мови

Пані Юлія закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Працювала в провідних школах м.Києва, ліцеях та університеті, у мовній школі Englishme (проводила групові та індивідуальні заняття з дітьми, дорослими, підготовку до міжнародних екзаменів KET, PET, FCE, IELTS). Проходила педагогічне стажування у Фінляндії (садок, школа та університет). Пройшла навчання CELT-S, здала екзамен TKT Module 1 Band 3 (2018). Працювала в Центрі оцінювання якості освіти. Пані Юлія обожнює театр, сучасний балет, хороші книги, старі фільми. В своїй педагогічній діяльності дотримується принципів гуманної педагогіки. Використовує візулізацію та творчі проекти, ігрові прийоми, storytelling (кубики Рорі - Rory's Story), скрайбінг, вивчення мови через автентичні матеріали, зокрема мультфільми, фільми, серіали, програми, творчі воркшопи. Вчить використовувати гаджети як освітній інструмент. «Люблю світ та людей у ньому! Готова працювати, вчитися та зростати», - говорить про себе пані Юлія. Щоб змінити світ в кращу сторону, потрібно починати з себе. Тільки любов та радість розкриють душу вчителя та учня.

пані Лариса

Викладач англійської мови

Пані Лариса, закінчивши Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, вже більше 6 років працює викладачем англійської мови. Здійснювала підготовку учнів та студентів до іспитів FCE,PET,KET. Була у складі супроводжувальної групи під час стажування учнів у Великобританії. Працювала в літньому дитячому таборі у США. Здобула сертифікат CAE. В своїй роботі на перший план ставить спілкування, тому всі методи роботи на уроці - комунікативно-спрямовані. ЇЇ професійним кредо є твердження «вчити дітей спілкуватися» У вільний час обожнює подорожувати. Вважає, що подорож- найкращий спосіб відпочинку.

пані Ірина

Викладач англійської мови

Пані Ірина постійно підвищує свій професійний рівень та педагогічну майстерність. Вона виступала спікером на Всеукраїнській конференції вчителів англійської мови SOVa TTD з темою "English Clubs", де представляла власні розробки лексичних та граматичних ігор для роботи з учнями на уроках англійської мови. Пані Ірина обожнює організовувати тематичні вечірки, квести та позакласні заходи. Має досвід роботи на посаді педагога-організатора в МДЦ "Артек". Педагогічне кредо Ірини: «Мені довірено дитинство. Кожна дитина - особистість». Своєю метою вважає зацікавлення учня вивчати англійську мову за допомогою ігор, віршів, пісень, казок, фільмів, вистав. У своїй роботі намагається відновити природний шлях оволодіння англійською мовою в реальних умовах. Ірина подає новий матеріал через гру, у змодельованих комунікативних ситуаціях та йде з посмішкою по життю. Обожнює гірські лижі. Захоплюється пошиттям одягу з мережива та шовку.

пані Ірина

Викладач англійської мови

пані Юлія

Викладач англійської мови

Пані Юлія - викладач із п'ятнадцятирічним стажем, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Сумського національного аграрного університету, член робочої групи з оновлення навчальних програм з англійської мови для середньої та початкової школи. Викладала англійську майбутнім юристам, аспірантам, працювала з іноземними студентами. Беручи за основу комунікативний метод, пані Юлія використовує онлайн-інструменти. Вона вважає, що місія вчителя - не лише викладати свій предмет, а й формувати навички, які допоможуть стати успішним у 21 столітті: критичне мислення, уміння працювати у командні, розуміння проектної роботи. Юлія закінчила літню школу фахової майстерності для вчителів англійської мови, організовану Британською Радою та Міжнародною асоціацією вчителів англійської мови як іноземної, отримала диплом тьютора від Міжнародної академії тьюторингу. Вона переконана, що справжній учитель повинен сам постійно вчитися й удосконалюватися. Професійне кредо: «Education is not preparation for life, education is life itself»

пан Гліб

Викладач історії

Гліб має шестирічний досвід викладання історико-правових дисциплін у дітей 10-17 років. На своїх заняттях він "відкриває всі таємниці" з дітьми. Вважає, що дитина - це особистість, яка здатна осягнути вдвічі більше можливостей для відкриття світу, ніж доросла людина. Гліб є автором інтегрованого курсу, що поєднує в собі історію, культурологію, психологію, географію, математику, філологію, літературу, фізику та інші дисципліни. А також він є автором численних наукових публікацій з історії та педагогіки.

пан Кирило

Викладач правознавства

Пан Кирило - кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту археології НАН України, вчитель вищої категорії. Захоплюється історією ще зі школи. Прагнення дослідити та розібратися у таємницях та недомовках української та світової минувщини визначило як коло наукових інтересів, так і головні сфери професійної діяльності (наукова, дослідницька, а також викладацька). Любить читати, готувати, майструвати щось власними руками, подорожувати та вчитися чомусь новому. На уроках використовує схожий підхід - найкраще пізнання історії відбується через різноманітні джерела (фільми, книжки, літописи, аудіо- фото- відеохроніки тощо), особистий досвід, гру та сучасне програмне забезпечення (створення ліній часу, інфографік, коміксів, постерів, презентацій).

пані Ірина

Викладач курсу "Творча майстерня"

Пані Ірина почала захоплюватись малюванням у трирічному віці і от уже протягом 30-ти років викладає творчість в усіх її аспектах. Зараз Ірина - відмінник освіти України, лауреат трьох конкурсів "Учитель року". На канікулах займається з дітьми в тренінговому таборі "Майстерня Успіху". Ірину надихають подорожі (вже відвідала 16 країн), катання на велосипеді, лижах, ковзанах, конях. Кредо у роботі з учнями: "Образотворче мистецтво + Художня праця = Творчість", - ця формула найкраще підходить до мого сприйняття предмета: творчість – від слова "творити". На моїх уроках дітям корисно і потрібно думати".

пані Катерина

Викладач ArtSong

Пані Катерина має 8-ми річний досвід викладання музичного мистецтва та фортепіано, є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і конференцій, автором наукових статей та інтегрованого курсу «Епохи, стилі & музика». Катерину як педагога спонукає працювати відчуття дива, отримане від спілкування з дітьми. Отримавши вищу педагогічну освіту в області музичного мистецтва та культурології, Катерина продовжує йти шляхом науковця. Значну частину свого життя присвячує викладанню фортепіанного мистецтва. Життєве кредо: "Cognosce te ipsum" (лат. Пізнай самого себе)

пані Наталія

Викладач математики

Пані Наталія має великий досвід роботи у школах різних типів. Навчання математики вважає своїм покликанням і знаходить для цього креативні шляхи. Переконана, що усі діти здібні до математики, але у кожної дитини свій темп її опанування. Адже математика - це чудовий тренінг для формування характеру, розвитку мислення та реалізації особистості. У своїй роботі застосовує класичні та інноваційні методи навчання, зокрема, роботу над проектами, інтеграцію, арт-педагогіку та STEM-навчання. Є постійним спікером на районних та міських освітніх семінарах. Пані Наталія проводить театральні математичні вистави. Професійне кредо Наталії висвітлено в поетичних рядках: "Я так бажаю в школу повернути ту первозванну радість навчання, щоб впевнено дитина в світ ступала, а не шукала долі навмання".

пані Віта

Викладач математики

Пані Віта - педагог з 10-ти річним досвідом, аспірантка Інституту математики НАН України, яка не уявляє свого життя без навчання. Переконана, що учням необхідно вміти вчитися, щоб у сучасному суспільстві стати успішним. Віта намагається навчити учня думати та висловлювати свої думки чітко та зрозуміло. Вважає необхідним створювати на своїх уроках середовище, сприятливе для розвитку особистості та розкриття потенціалу учня. Невід'ємним компонентом навчального процесу вбачає інформаційно-комунікаційні технології. Професійне кредо: "Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому".

пані Вікторія

Викладач інформатики та робототехніки

пані Ольга

Викладач математики

Пані Ольга має великий досвід роботи у провідних школах, має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "Старший учитель". Пані Ольга безперервно навчається. У березні 2018 року взяла участь у тренінгу "Емоційний інтелект. 4 кроки до ефективної співпраці". На уроках з математики використовує ігрові технології, технологію проблемного навчання, групові форми роботи. Користуючись сучасними технологіями, надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект. Використовує елементи розвиваючого навчання, вчить дітей цінувати свою працю та намагатися виконувати її якнайкраще. «Бачу ціль, не бачу перепон. Все можливо, на неможливе потрібно більше часу.» - стведжує пані Ольга.

пан Сергій

Викладач логіки

Все своє життя пан Сергій працює з дітьми. Має досвід роботи вихователем та вчителем-реабілітологом Центру соціальної реабілітації дітей «Ковчег» та вихователем у Центрі допомоги дітям «Місто щасливих дітей». Тьюторство Сергій опанував в Альтернативній школі «Майстерня щастя». Сергій – щасливий батько 3-х дітей.

пані Ірина

Викладач хімії

Пані Ірина - вчитель вищої категорії, "старший учитель" з 18-ти річним досвідом викладання. Вона виростила переможців та призерів олімпіад з хімії районного, міського та обласного рівнів; конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Ірина координує участь школярів у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус» , Всеукраїнській інтернет-олімпіаді МАН «Відкрита природнича демонстрація». Брала участь у проектах: «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі», «Використання інноваційних технологій для розвитку обдарованої дитини», «Модель сучасного уроку природничо-наукового циклу». Викладає інтегрований курс «Довкілля», курс «Еволюція природничо-наукової картини світу»; проводить майстер-класи для вчителів. Брала участь у науково-методичних семінарах із проблем викладання хімії: «Сучасна хімічна освіта: досвід та перспектива», «Основні тенденції розвитку хімічної освіти в XXI ст..» Принцип роботи з дітьми: "Мені б хотілося, щоб учням було комфортно і цікаво у школі, щоб кожен з них відчував, що він талановита особистість, щоб вони знайшли свій шлях у житті і досягли успіху. І може хтось з моїх учнів зробить якесь велике відкриття".

пані Людмила

Викладач біології

Пані Людмила має шестирічний досвід роботи в школі та у сфері бізнесу. Була керуючою дитячого спортивного садочка. Є волонтером проектів "Життєлюб" та "Обід без бід". Бере участь у соціальній програмі з наставництва для дітей фонду "Одна надія". Людмила з радістю долучається до проектів екологічного напрямку. Закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «вчитель біології, хімії, валеології та екології». Активно займається бігом, створює букети із фруктів, альбоми в техніці скрапбукінг. Професійне кредо: «Бути відкритим до дітей та навчатися новому».

пан Олександр

Викладач інформатики

Олександр викладає курс "Робототехніка", на якому навчає дітей основам інформатики і програмування, допомагає учням створювати робототехнічні пристрої, зрозуміти та опанувати різні мови програмування.

пані Оксана

Викладач української мови та літератури

пані Дарія

Викладач української мови та літератури

пані Олена

Викладач англійської мови, тьютор

пан Юрій

Викладач математики

пані Оксана

Викладач інформатики

Кандидат педагогічних наук, доцент з педагогічним стажем більше 16-ти років, має досвід практичної діяльності в Нідерландах. Пані Оксана - заступник декана факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова. Вона постійно цікавиться новітніми інформаційними та освітніми технологіями, а також математикою. Пані Оксана вважає, що якість навчання - головна мета кожного вчителя. Вона завжди налаштована на досягнення результату в своїй роботі.

пані Тетяна

Викладач інформатики

Тетяна вважає, що надзвичайно важливо у дитини розвивати індивідуальне бачення та уміння сформувати власну думку. Має за мету постійне вдосконалення власних моральних та професійних якостей. Життєве кредо: "Потрібно завжди залишатися людиною".

пан Денис

Викладач курсу «Калейдоскоп наук»

Пан Денис відкриває світ фізичних явищ для найменших учнів. Він здобув ступінь кандидата технічних наук, 10 років викладав на кафедрі інженерної поверхні в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Наразі пан Денис – заступник декана із соціальної роботи зварювального факультету КПІ та активний діяч Спілки Української Молоді.

пані Олена

Викладач творчості

пані Альона

Викладач географії

пані Олена

Викладач спорту та хореографії

Досвідчений педагог та практичний психолог, Олена вже 9 років займається викладанням фізичної культури і хореографії. Зі своїм танцювальним колективом здобула переможні місця на багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсах дитячої творчості. Зі своїми вихованцями Олена постійно бере участь у спортивно-масових заходах та змаганнях, де зазвичай виборює нагороди. У своїй роботі найчастіше використовує індивідуальний підхід та привчає дітей працювати в команді. Пані Олена професійно займається легкою атлетикою та туризмом. Також полюбляє грати в боулінг, волейбол, обожнює лижний спорт. Професійне кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою».

пані Анастасія

Викладач Art Song

пані Анастасія

Викладач фізики

пані Катерина

Викладач англійської мови

пані Анастасія

Викладач спорту та айкідо

Анастасія – вчитель айкідо та спорту. Пані Анастасія має великий досвід роботи з дітьми і велику кількість спортивних здобутків: майстер спорту з вільної боротьби та регбі, капітан команди з регбі, призерка чемпіонату Європи. На уроках пані Анастасія використовує вправи для гармонійного розвитку в учнів основних рухових якостей з урахуванням періодів розвитку дітей шкільного віку.

пан Павло

Викладач спорту

Павло – професійний футболіст, 5-ти кратний чемпіон м.Києва. Він зрозумів, що футбол його покликання ще в 6 років, коли вступив до ДЮФШ «Динамо» Київ ім. В.В. Лобановського. Грав у ФК «Таврія» (Сімферополь), «Кривбас» (Кривий ріг) та «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

пані Тамара

Викладач Аrt Drama

За освітою пані Тамара - вчитель української мови та літератури, літературний редактор. Акторка народного театру «Вавилон» (з 2014 року), що активно бере участь у благодійних акціях. Працювала вчителем української мови та літератури у СЗШ #225, викладала акторську майстерність у позашкільному закладі у Вишгороді та таборі «Артек-Прикарпаття». Протягом 4 років працювала актором творчого відділу в івент-компанії. Тамара захоплюється творчістю: акторська майстерність, образотворче мистецтво, хореографія, сценічна пластика. Любить читати, спілкуватись з цікавими людьми та відкривати щодня для себе щось нове. У методах роботи з дітьми найважливішим вважає креатив та нестандартний підхід через ігри та різноманітні акторські тренінги з розвитку особистості. Професійне кредо: «Вчитель = наставник, товариш, що має віднайти ключ до внутрішнього світу кожної дитини і передати якомога більше знань».

пан Павло

Викладач шахів

Павло має дуже багато захоплень. Одне з них - шахи, що з часом і переросло в улюблену професію. Він поєднує в собі спортивний азарт та надзвичайну врівноваженість, що допомагає досягти значних успіхів у обраній сфері діяльності. Професійне кредо: "Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, здобути в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь вихователя" (В.О.Сухомлинський)

пан Андрій

Викладач спорту

пані Аліна

Тьютор

Аліна Карпенко: Пані Аліна працювала заступником директора з виховної роботи та практичним психологом. Веде туристичний гурток "Юний мандрівник", співпрацює з ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області». За освітою пані Аліна – практичний психолог та соціальний педагог. Захоплення – подорожі, декламування віршів українських поетів. В своїй роботі використовує методи арт–терапії. Професійне кредо - "У кожній дитині бачити неповторну творчу особистість".

пані Вікторія

Тьютор

Тифлопедагог за освітою, Вікторія реалізує себе в багатьох напрямах роботи з дітьми. Працювала вихователем, викладала творчі заняття та займалась підготовкою малечі до школи.Із задоволенням бере участь у громадських заходах, організованих Еко-центром; регулярно допомагає тваринам у притулках. Серед її захоплень - декупаж, кулінарія та класичні танці. Вікторія йде по життю із кредом: «Тільки вперед!»

пані Мар'яна

Тьютор

Мар’яна є психологом за освітою, має досвід роботи практичним психологом в центрі терапії по методу «Томатіс». Пані Мар'яна займалася корекційною діяльністю, працюючи з дітьми з особливими потребами. Робота з дітьми приносить їй справжнє задоволення.

пані Катерина

Викладач природи, тьютор

Пані Катерина працює у сфері освіти більше двох років. Стимулом та натхненням для неї є дитячі бажання задавати запитання "Чому?" та знаходити відповіді! Катерина обожнює творити разом із дітьми, спонукає учнів до командної роботи, захоплюється вивченням навколишнього світу й працює над тим, щоб пояснити будь-яку навчальну тему якомога цікавіше! «Вчити дітей випромінювати позитив», - життєве кредо цього молодого та натхненного тьютора!

пан Максим

Тьютор

Пан Максим має 3-річний досвід роботи вчителем початкових класів. Працював керівником дитячого клубу, вихователем протягом 5 років. Проводить туристично-спортивні походи для дітей, досліджує цікаві факти з історії України, вивчає дитячу психологію. Максим додатково отримав ступінь бакалавра з української філології. Він захоплюється спортивними та інтелектуальними іграми, полюбляє подорожі й активний відпочинок. Кредо - "Мети досягає той, хто її прагне"

пані Анна

Тьютор

Пані Анна працювала з дітьми дошкільного віку на посаді практичного психолога та вихователя, психологом-консультантом. Була волонтером на І Міжнародному конгресі тьюторингу організованого Collegium Wratislaviense та International academy of tutoring у 2017 р. Здобула освіту з напрямку «практична психологія» в Київському університеті ім. Бориса Грінченка. Додаткова освіта: сертифікат тьютора Certificate School of Tutoring course conducted by the International Academy of Tutoring in Kiev, сертифікат «Психологія стресу та способи боротьби з ним», сертифікат з арт-терапії в рамках проведення Всеукраїнського студенського фестивалю «ART-PRACTICE STUDENTS 2016» та ін. В роботі використовує арт-терапію, проективні методики, рольові ігри, коучингові інструменти, наративні техніки, є прихильником реджіо-підходу та активного його використання в практичній діяльності. Захоплюється подорожами, мистецтвом. Життєве кредо: "Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, тоді почни робити те, чого ніколи не робив" Н. Пезешкіан.

пані Сабіна

Викладач української мови та літератури

Сабіна працювала викладачем української мови у школах м. Києва та лаборантом на кафедрі української літератури і компаративістики Київського університету ім. Б. Грінченка. За період роботи організувала такі заходи: Міжнародна наукова конференція «Літературний процес», літературно-мистецький конкурс для старшокласників «Із янголом на плечі» у межах соціального проекту «Із Києвом і для Києва», зустрічі з сучасними українськими письменниками. Має публікаціі у фахових всеукраїнських та міжнародних виданнях. Хобі – колекціонування вітальних листівок та відвідування мистецьких заходів. Педагогічне кредо: «Треба самому багато знати, щоб навчати інших».

пані Яна

Тьютор

За освітою пані Яна практичний психолог, тьютор. Працювала виховником, займалася організацією свят, викладала творчі та спортивні заняття для дітей різних вікових груп. Захоплюється вивченням особливостей дитячої психотерапії, арт-терапією та коучингом. У вільний час обожнює подорожувати, займатись спортом та творчістю. У своїй роботі Яна використовує індивідуальний підхід, розвиваючі ігри, інтерактивні методи та коучингові інструменти. Головним ресурсом тьюторингу, на її думку, являється те, що цей метод допомагає дитині знайти і вибудувати особистий шлях, гармонічно розуміючи себе, власні потреби, бажання та цінності. Професійне кредо: “Ти ніколи не перетнеш океан, якщо не наберешся сміливості втратити з поля зору берег”.

пані Анна

Тьютор

Анна – дефектолог, практичний психолог та соціальний педагог. Працювала з дітьми із порушеннями психічного розвитку. У студентські роки вела волонтерську діяльність в організації " Перспектива" для молоді з ВІЛ та СНІД. Анна захоплюється сучасною літературою та історією, працює над родовідним деревом. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід та сучасні методи згуртування колективу. Улюблений вислів: «Мудрість людей вимірюється не їх досвідом, а їх здатністю набувати досвід» Б. Шоу.

пані Тетяна

Тьютор

Тетяна має значний досвід роботи вихователем та психологом з дітьми різних вікових груп. Постійно підвищує свій професіоналізм у Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я", де навчається новим методам психологічної роботи. Тетяна займалася волонтерством, працюючи в клініках та притулках. Захоплюється вивченням особливостей дитячої психотерапії, йогою та hand-made. Життєве кредо: «Щастя не в тому, щоб завжди робити те, що хочеш, а в тому, щоб любити те, що робиш».

пані Юлія

Тьютор

Юлія має досвід роботи практичним психологом у Центрі психологічної допомоги "Альтера" та у сфері підбору персоналу. У вільний час Юлія займається кулінарією та полюбляє активний відпочинок. Життєве кредо: «Досить мріяти, потрібно діяти!»

пані Віра

Тьютор

пані Яніна

Викладач української мови та літератури, ментор класу

пані Наталія

Тьютор

пані Олена

Тьютор

пані Маріанна

Психолог початкової школи Київ І

пані Альона

Викладач української мови та літератури, тьютор

пані Катерина

Викладач STREAM-course, тьютор

Катерина - тьютор, за освітою є практичним психологом та викладачем англійської мови. У вільний час Катя працює волонтером у психологічній службі та військовому госпіталі. Займається латино-американськими танцями, футболом, читає книги з дитячої психології, також є майстром візажу. Професійне кредо: "Твоє щастя залежить лише від того, якими очима ти дивишся на цей світ".

пані Анна

Тьютор

пані Альона

Викладач STREAM-course, тьютор

Пані Альона - психолог за освітою, тьютор. Вона вміє знайти підхід до кожної дитини та бачить у цьому своє покликання. Альона активно співпрацює з благодійними організаціями, що надають допомогу воїнам АТО. У вільний час займається танцями, футболом, грає на фортепіано, пише вірші та обожнює кіномистецтво. Життєве і професійне кредо: "Never give up, just do it!"

пані Надія

Психолог початкової школи Київ ІІ

Надія – досвідчений психолог, вона проявила себе як у педагогічній, так і в медичній сфері. Працювала практичним психологом та тьютором в приватній школі «Афіни», лікарем-психологом в кабінеті "Довіра".

пані Анна

Тьютор

пані Дарія

Тьютор

пані Юлія

Тьютор

пані Юлія

Викладач географії, ментор класу

пані Ірина

Тьютор

пані Яна

Тьютор

пані Діана

Тьютор

пані Марія

Тьютор

пані Наталія

Тьютор

Наталія протягом тривалого часу займається соціальною роботою. Вона працювала в Оболонському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у м. Києві та в Центрі соціальної реабілітації «Ковчег», де займалась психологічним обстеженням. Також Наталія була волонтером в громадській організації "Точка дотику". Обожнює грати на фортепіано та займатись рукоділлям.

пані Яна

Тьютор

Пані Яна закінчила Київський університет Б.Грінченка з відзнакою, здобула кваліфікацію соціального працівника. Працювала в Секторі ювенальної пробації "Центр пробації" Міністерства юстиції. У роботі з дітьми використовує форми та методи, що стимулюють інтерес дитини до навчання та враховують індивідуальні особливості кожної дитини. «Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить дитину щасливою, і радісною і, звичайно ж, розумною і досвідченою?» - життєве кредо пані Яни (Ш.О.Амонашвілі)

пані Олена

Тьютор

Пані Олена закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю «філологія». Також вивчала польську та англійську мови в іноземній школі. Досвіду роботи набула у дитячому таборі та школі. Головний принцип у роботі - вміти домовитися з дитиною, говорити з нею, зацікавити та бути другом.

пані Олена

Психолог середної та старшої школи, ментор класу

Олена має великий досвід роботи з дітьми, на високому рівні володіє організаторськими здібностями. Надзвичайно активний, позитивний та відповідальний тьютор. Розуміється на етапах формування особистості, вміє згуртувати дітей навколо однієї ідеї. Олену надихають яскраві усмішки та досягення її вихованців, їх постійний розвиток та вдосконалення.

пані Ванесса

Тьютор

Ванесса - досвідчений психолог, вихователь. Працювала в дошкільних навчальних закладах, де вдосконалила навички проективних та ігрових методів роботи. Ванесса веде активне громадське життя, займається спортом та життя не уявляє без тварин. Життєве кредо: «Немає нічого неможливого»

пан Юрій

Викладач історії, ментор класу

Пан Юрій працював на посаді вчителя історії та правознавства протягом останніх 7,5 років, 6 років був класним керівником. Бере участь в роботі районного МО учителів історії, є активним членом комісії районних та міських предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН. Долучається до проведення ЗНО як уповноважена особа від КРЦОЯО. Навчався у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. С.Дем`янчука, спеціальність - вчитель історії основної школи. Пізніше вступив у Міжнародний Соломонів університет, де здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Історія». Основним захопленням є вивчення історії рідного краю. Вільний час Юрій присвячує подорожам та читанню книг на історичну тематику. У роботі з дітьми використовує такі методи: критичне мислення, групова робота, метод проекту, співпраці й співтворчості, імітаційні ігри, метод Storytelling. Професійне кредо: «Окриляти дитячі мрії».

пані Катерина

Тьютор

пані Людмила

Координатор КМДШ-Weekend

Пані Людмила - вчитель-філолог з 8-річним стажем роботи у школі та коледжі, має чудові організаторські здібності. Відповідальна, творча та комунікабельна мама трьох чудових діток. Людмила цікавиться психологією та дизайн-мисленням. У вільний час подорожує та займається спортом. У свої роботі використовує методи: формування свідомості (переконання, приклад); організації діяльності (тренування); стимулювання діяльності (гра, змагання, заохочення, схвалення); пошук нестандартних рішень; зв'язок теорії з практикою.

пані Юлія

Керівник відділу маркетингу

Юлія має 12-ти річний досвід роботи у сфері маркетингу та журналістики. Свої знання та вміння вона вдосконалила, працюючи в ОАЕ та Польщі. Постійно знаходиться у процесі навчання та розвитку за принципом "life-long learning". Має економічну та журналістську освіти. Додаткові навчальні програми: "Marketing Growth Program" у BeFirst Marketing School; "Веб-дизайн",“Професійна комп’ютерна графіка та верстка” в Навчальному центрі при Міжнародній Академії Бізнесу і Технологій; "Autodesk 3Ds Max" в Maya Academy of Advanced Cinematics, «Interior Design» в Center of Executive Education, Дубай, ОАЕ та інші. У своїй роботі дотримується принципу: "У критичній ситуації ти не піднімешся до рівня своїх очікувань, а опинишся на рівні своєї підготовки".

пані Ірина

Маркетолог

Ірина проводить різноманітні заходи, звідки і черпає натхнення. Її можна побачити на багатьох сучасних фестивалях і виставках. Ірина закінчила художню школу, тому вважає, що креативний підхід необхідно використовувати у різних сферах діяльності. Дисципліну вважає основою успішної реалізації ідей. Життєве кредо: "Ви отримуєте від життя лише те, що наважуєтеся попросити. Не бійтеся підвищувати планку".

пані Оксана

Бухгалтер

Пані Оксана - бухгалтер та фінансовий менеджер з 20-ти річним досвідом роботи. У своїй роботі Оксана завжди дуже точна та акуратна. У вільний час вона вишиває бісером, займається йогою, подорожує та вивчає сімейну психологію.

пані Катерина

Заступник генерального директора з питань розвитку мережі

пан Олександр

Заступник генерального директора з господарських питань

Пан Олександр займається усіма господарськими питаннями у Школі. Він дбає про те, щоб і дітям, і дорослим у КМДШ було комфортно, безпечно, тепло та приємно знаходитися. У вільний час пан Олександр із задоволенням займається риболовлею та фермерством.

пан Олексій

ІТ-директор

Пан Олексій керує всіма ІТ-процесами в КМДШ. Він забезпечує безперебійне функціонування техніки, інтерактивних дошок, мереж та усього софт-забезпечення шкіл у Києві та Львові.

пан Антон

ІТ-інженер

Пан Антон займається у КМДШ інформаційними технологіями. Він вирішує усі питання, що виникають у дітей та колективу школи з технічними пристроями, займається підготовкою обладнання, що необхідне для навчального процесу. Пан Антон захоплюється читанням книг та програмуванням.

пані Катерина

Головний бухгалтер

пані Анастасія

Графічний дизайнер

пані Альона

Фахівець з продажів

пані Марина

SMM&Content manager

пані Світлана

HR Директор

пані Марина

Фахівець з комунікацій

пан Валентин

Завідуючий господарством

пані Наталія

Завідувач Book&Art Space

пані Альвіна

Помічник генерального директора

пані Наталія

Медичний працівник Київ ІI

пані Ольга

Секретар-діловод

пані Світлана

Фінансовий директор

пані Альона

Креативний кріейтор школи вихідного дня

пані Алла

Медичний працівник Київ І