Київ
Всеукраїнський челендж #Сильніпротибулінгу
17.10.19
125

Всеукраїнський челендж #Сильніпротибулінгу

«Коли дитина постійно зайнята власним розвитком – чи то інтелектуальним, чи спортивним – у неї ніколи не виникне думка самоствердитися за рахунок інших. Такі люди самодостатні, вони направляють свою енергію в правильне русло.»

Дякуємо за порцію натхнення нашому гостю, Ігорю Кузьменку, переможцю телевізійного проекту «Танці з зірками» 2017. Він порадив КМДШатам бути постійно зайнятими тим, що приносить задоволення та користь як фізичному здоров’ю, так і інтелектуальному.

Ігор завітав до школи в рамках Всеукраїнського челенджу #Сильніпротибулінгу, ініційованого Столичною юстицією.

До кампанії щодо протидії булінгу долучаються відомі спортсмени, танцюристи, олімпійські чемпіони, школярі, в тому числі і учні КМДШ.

👏 Сьогодні в рамках челенджу ми насолодилися танцювальними виступами народного хореографічного ансамблю «Каприз» та учениці 3 класу КМДШ Аеліти Ущаповської.

Також були раді послухати та засипати запитаннями Катерину Поляновську, головного спеціаліста з правової освіти ГТУЮ у місті Києві. Пані Катерина розповіла про причини булінгу, а головне – про те, як боротися з цим явищем, до кого звертатися в ситуаціях, коли тебе намагаються образити або ж коли ти є спостерігачем булінгу.

Дякуємо нашим гостям!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
16.08.17
119
Корисні статті
Діти та межі
14.02.19
1824
Корисні статті
Тьюторство крізь призму досвіду
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: